Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Laposabb esetleg kicsit...

Laposabb esetleg kicsit kockás hasat szeretnék, hogyan? (KÉP)

Figyelt kérdés

Hogyan és mennyi idő alatt tudnám elérni?

Nem tudom mennyire fontos, de 163 cm és 54 kg vagyok.

Jelenleg ilyen a hasam:


[link]


[link]


[link]


Előre is köszi a segítséget/tanácsot.


2010. jún. 2. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
bringázás és hasizomgyakorlatok, de amúgy semmi baj a hasaddal
2010. jún. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Rubint Réka napi 20 perc DVD-ét töltsd le!Kemény gyakorlatok vannak benne!


20L

2010. jún. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Diétáznom kell ? Vagy csak ne egyem magam degeszre ?

2010. jún. 2. 11:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok!Szerintem nem kell diétáznod, hisz nincs felesleg rajtad!Persze azért este ne "zabáld" tele magad!Elég ha mindennap csinálsz hasizom gyakorlatokat!


20L

2010. jún. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!! Már próbáltam Rubint Réka 20 perces blokkjait, de olyan izomlázam lett mindig, hogy napokig nem bírtam újra nekifeküdni, és így mindig abbamaradt a folytatás. Nem tudom, mit tehetnék az izomláz ellen?
2010. jún. 2. 12:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha minden nap folyamatosan edzel, akkor elmúlik az izomlázad. Én hasaztam egy darabig, úgy 1 hónapig, és az első héten majd' megdöglöttem az izomláztól - nem bírtam hajolni, stb. Szóval eddz folyamatosan, egy idő után az izmaid 'kívánják' majd az edzést, nem fog fájni. :)
2010. jún. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Huh, okés köszi, valahogy csak kibírom majd.
2010. jún. 2. 12:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Pedig az a jó, ha izomlázad van, azt jelenti, hogy rendesen dolgoztál. Rá kell dolgozni, másnap kell akkora akaraterő, és utána harmad-negyed nap már megszokod és izomlázad sem lesz. Amúgy ennél laposabb hasad nem nagyon lesz, maximum izmosabb.
2010. jún. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Okés, megpróbálom akkor az izomlázat legyőzni és nem figyelni rá. Mindennap Rubint Réka 20 perces hasizomgyakorlata + nincs zabálás csak éppen amire szükségem van.

Remélem hogy 1 hónap alatt már lesz változás.

2010. jún. 2. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!