Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segít nekem hogy...

Valaki segít nekem hogy lefogyjak?

Figyelt kérdés

176 cm vagyok es 69 kg

Hogy tudok lefogyni még olyan 10-15 kilót?



2017. dec. 9. 15:27
 1/5 Unikornispata ***** válasza:
54%
15 kilóóót?Miért akarsz ennyire gebe lenni?A fiúknak tetszenek a vékony lányok-gimi alatt randizni.Utána már a tudatalatti is a szélesebb csípőhöz vonzza őket,mert 35 kilósan nem lehet kihordani olyan könnyen egy gyereket...
2017. dec. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? Hány éves vagy? Milyen arányban van rajtad az izom és a zsír? Jó lenne, ha ilyen alapvető dolgokat is kiírtál volna, így nehéz lesz érdemben válaszolni...
2017. dec. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
rendszeres testmozgással és helyes táplálkozással. attól függ milyen sportot választasz. leggyorsabban a futással tudsz lefogyni, viszont diéta nélkül ez sem fog menni. a másik dolog, hogy futással az izmaid nagy része is el fog fogyni, mondhatni a karod tök vékony lesz a többi testrészedhez képest. helyes étrenddel ezt is mérsékelheted, ha elegendő fehérjét és szénhidrátot eszel minden nap. hetente 3-5x kell edzeni a diétát pedig minden nap tartani ,néha becsúszhat 1-1 csoki vagy kóla, de mindenből át kell állni hosszú távon a light verzióra, vagy cukormentes, kalóriaszegény ételeket fogyasztani, mint pl. túró, tojás, csirkemell, rizs, durum tészta, puffasztott rizs, brokkoli, uborka, zab, esetleg fehérje turmix. vagy járj el konditerembe, ahol súlyzózás után kezdj el futni vagy ,ha nagyon elfáradsz megállsz sétálni a futópadon és akkor pár hét alatt látni fogod az eredményt.
2017. dec. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok és lány
2017. dec. 9. 16:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. 14 évesen ne kezdj fogyókúrába, mert tönkrevágod a szervezeted. Inkább egyél egészségesen. Minimális mennyiségű fehér kenyér+péksüti. Hanyagold a chipszet. Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt. Igyál napi 2 liter vizet. És sportolj valamit.


Egyébként a súlyod most is normális. Max 5 kg-t fogyjál, ne akarj nagyon girnyó lenni, mert nem lesz se melled, se segged. Inkább fogadd el magad, úgy, ahogy vagy.

2017. dec. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!