Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Helybenfutás is segíthet a...

Helybenfutás is segíthet a fogyásban? És mi az ami még segít hogy minnél hamarabb lefogyjak? Inkább hasból, és csípőből kellene fogynom.21/L

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Most ez komoly? Még ha 10 éves lennél. Menj el futni rendesen, diétázz és meg lesz az eredménye!
2010. nov. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De nem tudok elmenni futni,nem olyan helyen lakunk ahol ez megszokott.

Ezért tettem fel a kérdést,hogy az érne-e valamit esetleg,ha helyben futok.

2010. nov. 17. 14:27
 3/12 anonim ***** válasza:
Minden mozgás segít!
2010. nov. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem meg szokott??Le akarsz fogyni vagy sem??Futni soha nem égő.Ne bohóckodj ilyen helyben futással.Nem a kifogásokat kell keresni hanem erőt venni magadon és neki állni.
2010. nov. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tényleg nem mindenhol tanácsos elmenni futni. Vannak rosszabb környékek, illetve vannak olyan -már bocsánat- sz.ar utak, ahol jobb is ha nem fut, hacsak nem akar egy príma kis térdműtétet.

Jobb híján megoldható a helybenfutás, esetleg ha van hely a lakásban, akkor ruházz be egy futópadra. :)

2010. nov. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát én ilyennel még nem találkoztam. Kis falun élek, ahol akkora kátyúk vannak, hogy a traktorokat kimentő ifák is beleragadnak, és én ott futok. Elszántság kérdése az egész, a kedves kérdező, és az egyik válaszoló csak a kifogásokat keresi. Ha valaki el akar menni futni HÓVIHARBAN és JÉGESŐBEN is el tud menni futni pont úgy mint 40 FOKBAN! Itt vagyok semmi bajom nincs, pedig az út és rossz, és én ilyen időjárás mellet is elmentem futni.
2010. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem keresek kifogásokat, ugyanis én speciel rendszeresen futok. Amit leírtam, nem velem történt, hanem anyámék egyik ismerősével. Vannak ilyenek. Az a te bajod, ha a kátyús utakon tönkrevágod az ízületeidet. Úgy látszik vannak olyanok, akik körültekintőbbek és jobban figyelnek az egészségükre mint te. Amúgy meg ha a kérdező a kifogásokat keresné, akkor nem ilyen kérdést tenne föl, hanem pl. olyat, hogy mozgás nélkül hány kcal-t fogysszon ha fogyni akar. És ha már itt tartunk, 40 fokban sem tanácsos futni... menj végig egy horvát üdülőövezeten, majd ott elmesélik neked, hogy hányszor kellett mentőt hívni a hülye meggondolatlan izomagyúakhoz...
2010. nov. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szia, helybenfutni én is szoktam, mondjuk egy jó film közben, csak magasabbra emelem a lábaimat. Egész jó :) amúgy én biciklizek (szoba), az segített nekem sokat
2010. nov. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ráakadtam egy videóra,ami igen csak jó.Elég sok mozgás van benne.Húúú most nem jut eszembe a nő vezetékneve,de valamilyen Andi aerobic edző,és nagyon jó.

Sokan dícsérik ezt a tornát,már ma elkezdtem,és hát mit mondjak fárasztó de tetszik.

2010. nov. 17. 20:02
 10/12 anonim ***** válasza:

helybenfutás helyett ugrálólötél, de nem valami gagyi kender ám, hanem valami normális cucc (bőr, vagy pvc). Aztán 130as fordulattal (lehet több is:) 20-40 perc.


Még tévézhetsz is közben:D ugráld végig a barikköztöt XD

2010. nov. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!