Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le akarok fogyni! Sokat!...

Le akarok fogyni! Sokat! Hogyan tudnám ezt elérni?

Figyelt kérdés

Nem is az, hogy hájas lennék, legalábbis nincs túl sok feleslegem. Viszont kiskorom óta sokat sportoltam:úszás, box, karate, futóversenyek stb. És vastag izmos lábaim vannak meg ilyenek.

Szóval szeretnék vékony lenni. Mint a mai szép lányok.

Jelenleg 161cm vagyok és 52kg.

Sz@r az alakom, nincs mellem a sok futástól stb, vállas vagyok, mint egy fiú, olyan izmos a karom.

Szóval szeretnék fogyni, izomból meg az a kevés háj, ami van rajtam lemehetne.

35 vagy max 38 kg szeretnék lenni. Akár kevesebb is. Legyen mondjuk 32-36 között a cél.

Koplalással el tudom érni.

Pl most is sokat mozgok, emellett eszek vagy 6-7x egy nap. Sok húst, fehérjét, mivel anélkül gyengének érzem magam. Sok gyümi, zöldség is van. De ugyanúgy eszek szénhidrátot, péksütiket, mekis kaját.

De ha ezt lecsökkentem és mondjuk reggel 7 és 12 közt eszek csak és délután semmit, akkor azzal fogyok, nem? Mondjuk reggel ennék egy szendvicset meg délelőtt folyamán egy gyümölcsöt.


Vagy vmi fogyasztószer? Minél előbb leakarok fogyni!

Segítsetek légyszi és értelmes válaszokat! Komolyan!


16/L.



2017. nov. 1. 03:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell fogynod... Ha elérnéd amit szeretnél, akkor véleményem szerint nagyon sovány lennél...
2017. nov. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ!

Nem baj! Elegem van a külsőmből! Ronda vagyok, fiús az alkatom. Nem az, hogy kigyúrt vagyok, de sok az izom rajtam emiatt vastag vagyok:(

Szeretnék végre szép vékony lenni, nőiesebb alkatot!

Tudsz ebben segíteni?

Koplalással el tudnám érni?

2017. nov. 1. 08:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Kérlek, beszélj erről egy táplálkozás szakértővel.
2017. nov. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Semmi kivetnivalót nem látok pasi szemmel abban, hogy 1 sportos, egészséges fiatal hölgy vagy. Mellméret ? Akkor feneket kerítetek neki, mint nálunk péniszméret. Nem ez határoz meg, nem a mellméretetek érdekel. Fogynod semmiképp nem szabadna 52 kilóhoz képest szvsz SEM koplalnod. Sőt ki van csukva, hogy ne lennél szép. Esetleg a sportból próbálj visszavenni 1 kicsit, de kétlem gond lenne Veled az önképedet leszámítva.
2017. nov. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
szia! privatban kuldenel egy kepet magadrol, amin latszik az alakod?:) nem muszaj bikinisnek lennie, azt en se kuldenek csak ugy senkinek, az arcodat is levaghatod, tenyleg az alkatod erdekel! egyebkent en 19 eves vagyok, egy jo 10-13 centivel magasabb nalad, es szinten fogyni szeretnek, sokat foglalkozom a temaval, es attol tartok, hogy amit te szeretnel az mar nem lenne szep, nem lenne noies.
2017. nov. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

De a sportból nem szeretnék visszavenni! Mert hiperaktív vagyok, de tényleg, sulit is alig bírom, biciklivel járok úgy, hogy 22km-re van a suli, aztán mindennap sétálok 3 órát a kutyusommal, vagyis nem csak sétálunk hanem futkosunk meg játszunk aktívan. Aztán mindennap edzek. Hétfő szerda péntek itthoni edzés, Béres Alexandra vagy Rubint Réka videói + kiegészítem, mert nekem az kevés. Kedden és csütörtökön judo edzés, hétvégén pedig futni járok, 10 km-t kb.

De ez nekem így jó, szeretek mozogni, vagy inkább úgy fogalmazok, hogy utálok semmit csinálni.

Csak emellett kéne fogyni vmit és mivel a mozgással ugye nincs gond, ezért sztem csak a kaja megvonás jöhetne szóba, max vmi tabletta vagy nem tudom.

Ezért kérem a segítségeteket !!

2017. nov. 1. 10:14
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#Elfogadás #Önismeret
2017. nov. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ne csináld ezt! Beteg leszel, a kórházban fogsz kikötni, es ott "visszahizlalnak" , nem 50 kg-ra, hanem tobbre. Ne akard megbetegíteni magad! En orulnek ha ilyen alkatom lenne, szerintem nagyon csinos lehetsz! Ha lefogysz, meginkabb semmi melled sem lesz. Es nem a "modelles" vekony comb es alkat a normalis! Nagyon sok tinilany beleesik ebbe a taplalkozasi zavarba. A modellek kepei 1. agyon vannak retusalva. 2. Eheznek, gyengek vagy genetikailag ilyenek! Orulj neki, hogy van mit enned, csinos vagy, egeszseges es sportos☺
2017. nov. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
+a fiuk se fogpiszkalokra vagynak, nem olyan lanyra akihez ha hozzaernek eltorik, hanem a csinos, izmos, normalis lanyokat☺☺☺
2017. nov. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Ne fogyj nagyon vékony lennél! Én kb.170cm vagyok és kb.50 kiló. Rendszeresen sportolok és normálisan eszek. A mellméretem koromhoz képest még talán nagy is. És én pont hogy hízni akarok!Tudom,hogy nehéz,de fogsdd el önmagad. Hány éves vagy?
2017. dec. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!