Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hét koplalás után mennyit...

Egy hét koplalás után mennyit tudnék leadni? Egyáltalán meglátszana?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem feltétlenül egézséges, de nem érdekel. Aki már koplalt.mennyit tudott leadni, és mennyi idő alatt? És aki egy hét alatt fogyott az vissza hízt a? És karácsony előtt érdemes lenne elkezdeni?
2017. dec. 15. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%

Évekkel ezelőtt,5 kiló nyolc nap alatt,egy falat kaja nélkül.17 két hónap alatt.Nem önszántamból.Ki voltam idegileg .És visszajön gyorsan.

Most10 kilónál tartok,másfél hónapja.És három négy naponta eszek.

Ne akard ezt.Elég ha az élet rákényszerít...

2017. dec. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
IQ-ból? Abból te nem sokat.
2017. dec. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

Sokan böjtölnek egész tudatosan és az egészségükre ügyelve, egypár napnál többet is jól bír az egészséges ember, ha hozzá van szokva. Némi izom persze óhatatlanul lemegy, de inkább a kevés kalória az egészségtelen ilyen rövidebb távon, a nulla jobb, megvannak az előnyei.


Személy szerint egy hétig nem böjtölnék fogyási célból, 2 kilónál többet úgyse fogyhatnék, az pedig nekem nem sokat számít, úgyhogy a negatív hatások miatt nem éri meg (amúgyis túl hedonista vagyok).

Másnak is inkább egy jó életmódot ajánlok, az eleve fontos utána és nem szükséges ilyen drasztikus böjt a fogyáshoz, az teljesen biztos. Néhányunknak böjtnapok nélkül szinte esélye nincs, de arra elég 1-2 nap, nem kell 7 egyhuzamban, az azért durva.


Valószínűleg nem tudsz keményen edzeni mellette, úgyhogy te is úgy 2 kilóra számíthatsz zsírból, de persze ez csak hozzávetőleges becslés. Ha igen kövér vagy, lehet több is, de ilyen 4-5 kilók szinte esélytelenek, mégis ki hoz össze 4-5000 kcal deficitet naponta? Egyesek igen, de evés nélkül egy héten át igen kevesen bírhatják... Vízből, salakanyagból mehet le, de az nem számít, mert azonnal visszajön, ha rendesen eszel.


Karácsonyig amúgy sincs valami sok idő s gondolhatod, hogy böjt után óvatosan kell kezdeni enni, ha neked a karácsonyi vacsora erősebb, az bizonyára okozhat gondot, eleve ketózisból rászabadulni a cukrokra, az általában nem sül el jól. Nem tudom, 1-2 előkészítő nap elég-e, végülis lehet. De ha nincs tapasztalatod a böjtben s nem tudod, mit csinálsz s mit kell szedned közben, ne csináld.

2017. dec. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

2 hét alatt 3 kiló 800-900kcal

De ne csinál, nem fogsz tudni kijönni belőle segítség nélkül, ha igen akkor meg kétszer annyit hozol vissza

2017. dec. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Mindenkinek más a szervezete. Nekem egy hét koplalással (nem önszántamból csináltam...) kb 2 kiló bőven lejött, DE nem a zsírból...

Ja, és utána vissza is híztam szépen kb a kétszeresét, szóval tessék csak szépen mozogni meg egészségesen étkezni, és meglesz az a fogyás! Nem kell kínozni magad olyannal, amivel semmit sem érsz el, max kárt csak.

2017. dec. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
65%
Sokkal egyszerűbb nem enni semmit, mint egészségesen táplálkozni?
2017. dec. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
47%
Egy hét alatt simán lemegy 5 kg. Többször megcsináltam már.
2017. dec. 16. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Tönkreteszed az anyagcsered... Bocs de ez nekem olyan mintha a folyo felett lenne egy hid, de te megis ragaszkodnal hozza, hogy uszol...
2017. dec. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon okos vagy, gratulálok! 🙈
2017. dec. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy és hány kg? Attól függ látszana e. Nem érdemes belevágni mert izomból is sokat fogsz fogyni és az ilyen fogyás gyorsan visszajön mert takarékra áll a szervezeted. Plusz tönkre megy az emésztésed. Nem fogja megérni hogy egész életedben gyomorfájdalommal és puffadással küzdj. De te tudod. Senkit nem lehet megmenteni önmagától. Ha elhagyod a cukrot és sokat mozogsz meg sokszor eszel keveset és rostban gazdagon gyorsan lefogysz és egészséges maradsz. Kövesd a candida diétát attól gyorsan le lehet fogyni és bármikor ehetsz ha éhes vagy.
2017. dec. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!