Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék úgy, hogy...

Hogyan fogyhatnék úgy, hogy nem tudok futni?

Figyelt kérdés
Ugye a futás a leghasznosabb viszont nem tudok futni mert több, mint egy éve mind a két térdemet megműtötték. (Valami folyadékkal töltötték fel) Azóta még guggolni is csak rövid ideig tudok. A jobb lábamra nyáron ráestem és mintha elmozdult volna a térdkalácsom vagy nem is tudom, de annyira fájt, hogy elsírtam magam és hívni is kellett a mentőket mert nem múlt a fájdalom. Múlthéten elmentem futni, de a jobb térdemben megint ezt éreztem és összecsuklottam majd leültem egy padra és jobb lett. Ezért a futás kilőve a fogyózás listájáról. Esetleg más? Gondoltam az ugrálókötelezésre is.

2017. dec. 16. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Én se tudok. Mozgás nem árt, de nem kötelező a fogyáshoz, a futás pedig főleg nem.

Én főleg gyaloglok, de a fogyás az evésen múlik, persze a mozgás tud segíteni valamit.

2017. dec. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
NE fussál!!!!Azzal tönkreteszed magad. A legjobb az úszás. Kíméli az ízületeket és gyönyörű feszes lesz tőle a test. Még nagy túlsúllyal is végezhető.
2017. dec. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Étkezés milyen legyen? Köszönöm a válaszokat egyébként.
2017. dec. 16. 12:36
 4/9 anonim ***** válasza:

A legegyszerubb,ha lecsereled a cukrot edesitore, a buzalisztet, zab-, mag- es teljes kiorlesu lisztekre.

Krumplit ritkan egyel, a feherrizs helyett vegyel barna rizst vagy basmati rizst. Egyebkent koretnek a burgur is kivallo, de vannak egyeb alternativak is, kicsit olvass utana.

Fogyassz sok husit, feherjet (tojas, turo, natur joghurt), igyal sok vizet.

Jo ha vezeted az etrendedet, a kaloriabazis.hu nagy segitseg ebben.

Kb. Ennyi a lenyeg, tomoren.

2017. dec. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem ismerlek, így nem tudhatod, neked milyen étkezés jó. Nekem konkrétan el kell felejtenem a szénhidrátosabb dolgokat (répa, karfiol óvatosan szint), de van, akinek pont a sok gyümölcs a jó, bár ez ritka, a többségnek jót tesz a szénhidrátcsökkentés (főleg a gyors ch esetében).

Jó, ha kevés feldolgozott ételt, rágcsát, cukros édességet eszel, inkább jóféle fehérje, zsír (minimum egy kevés és itt se mindegy, milyen), zöldség alapokon mozogsz. Ha szénhidrátosan kell enned, akkor valami rendes összetett szénhidrátot válassz, sokaknak jól jön a gluténmentesség is... De mindenképpen olyan étrended legyen, amit szeretsz s tartani tudsz (kivéve, ha nagyon rossz ízlésed van étel terén, akkor jó lenne átnevelődni).

2017. dec. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor hal, csirke, zöldség, gyümölcs jöhet "minden" mennyiségben?
2017. dec. 16. 21:57
 7/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

En azt vallom, szukseg van szenhidratra a szervezetnek, azzal mukodik az agy! Persze itt a jo, lassan felszivodo szenhidratra gondolok.

A glutenmentesseg tenyleg jo, keress olyan liszteket ami nem buzabol keszult. Menj be egy bioboltba. Meg fogsz lepodni, mennyi alternatívat talalsz majd ezekre.

Sajnos bele kell majd nyulni a penztarcaba, jobban mintha a hagyomanyos alapanyagokat venned.


A gyumolcs annyira nem jo valasztas. Sok benne a cukor es gyorsan ehes leszel toluk. Kis mennyisegben ajanlott csak.


Olyan etrendet probalj kialakitani, amit hosszu tavon, tartani is tudsz. Ezert mondjak, h nem fogyokuraban kell gondolkodni, hanem eletmodvaltasban.

2017. dec. 17. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Az uszas nagyon jo.

Kaloriaba kb ugyanannyit eget mint a futas.

En is uszassal fogytam le 30kg-ot.

Sok sikert kivanok.

2017. dec. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: Gratulálok a fogyásodhoz, nem semmi. :) A válaszokat pedig köszönöm, sokat segítettek.
2017. dec. 17. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!