Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mostanában miért hízok folyama...

Mostanában miért hízok folyamatosan, ha diétázom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kb 1,5 hónapja kezdtem a diétám és fogytam már 3kg-ot. Nem sportolok,de keveset eszem,tehát az alap kalória igényem ami 1400 annál nem eszem többet egy nap. Eddig folyamatosan ment a súlyom lefele.De az elmúlt egy hétben folyamatosan többet mutat a mérleg. Nem értem pedig emiatt már 1200 kalóriára levittem az étkezésem ,direkt eljárok sétálni és csinálok otthon kisebb tornákat is. Mi lehet az oka a hízásnak? Tutira pontosan kiszámoltam az ételeimet.
2017. dec. 17. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg menstruálsz, vagy hamarosan fogsz.
2017. dec. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Mert nem számoltál a téli alacsonyabb energialeadással. Az ember jobban felöltözik, kevesebb a hőleadása, csökken a fizikai aktivitása (még ha nem is veszi észre) stb. Javaslom, hogy a szénhidrát bevitelt korlátozd a savanyú káposztára és a főtt céklára.
2017. dec. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A 2. bizonyára zerocarber, vagy csak kibickedik, én ketogén diétában is eszem sokkal cukrosabbakat (répa, hagyma, gyümölcs), nyilván nem kavar be, inkább a sok kalória.


Kérdező: bizonyára vizet tart vissza a szervezeted, a testsúly kiókat ingazodik, ez normális.

2017. dec. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Menstruálni még nem fogok 2 hétig.


Szénhidrát nem olyan magas,de nem akarom 70 alá vinni semmiképp ,mert én nem bírom ch nélkül és van egy betegségem ami megköveteli ,hogy kicsit magasabb ch-n éljek úgyhogy olyan napi 100 minimum meg van,de nyilván nem cukorból jön össze.


Gyümölcsöt most nem is fogyasztok,mert a téli gyümölcsök nem a kedvenceim és kicsit sajnálom is rá a pénzem meg mostanában nem kívánom. De nyáron durván feltöltöttem a szervezetem. Zöldséget sokat fogyasztok és nyersen,egyáltalán nem félek attól a szénhidráttól ami abban van,nyilván nem úgy értem,hogy krumplin élek meg ilyesmin,hanem paprika,paradicsom ,hagyma,uborka pár db répa nem számít szerintem.


Lehet tényleg a víz okozza,de azért furcsa mert végig 4-5 liter vizet ittam úgyhogy nem kellene ,hogy pont most látszódjon meg.

2017. dec. 17. 18:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit a táplálkozásodról írsz, az nagyon OK, már a kérdésnél írtad, hogy nem is eszel sokat... Nyilván nem híztál, ez csak víz :) Menseskor nekem se jön fel, de máskor képes rá, igaz, főleg szénhidrátosabb időkben, de 80 gramm mellett már 1 kilóval több vagyok, mint jóval alatta. De nyilván ezeregy okból képes a test vizet visszatartani, nincs ebben semmi különös. Hízni nem hízhattál, hát akkor? A tested nyilván tudja, mit csinál, amíg nem látod, hogy egészségtelenül vizesedsz, ne aggódj ezen.
2017. dec. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Remélem 1-2 hét múlva rendeződik a helyzet és visszaáll a fogyás , mert tényleg betartom a diétám csak nehéz megérteni a testem :D
2017. dec. 17. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!