Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha folyamatosan zabalnek hany...

Ha folyamatosan zabalnek hany nap mulva latszana meg rajtam es a merlegen?

Figyelt kérdés

Most fogytam le es szeretnek mostmar majd sulyt tartani...de arra gondoltam hogy ha lenne egy olyan idoszakot amikor barmit barmikor ehetek es barmennyi lemehet beloluk ugy hogy minden percben tele legyek,jo nem azt mondom hogy ha nem kivanom megeszem...csak az a tipikus zabalas lenne mikor mar csak a szemem kivanja de meg akkor is egy picit...

Ha ezt csinalnam mennyi ido alatt hany kg-ot hiznek?

(Csak kivancsisagbol kerdem,elore is koszonom a valaszokat) :)



2017. jún. 5. 16:50
 1/5 A kérdező kommentje:
*idoszak
2017. jún. 5. 16:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Leszamitva hogy ez oltari nagy fszsag.Szerintem 3nap mulva mar elindulnanak rad a kilok.
2017. jún. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszod! :D
2017. jún. 5. 17:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem évi 1-2 kiló jött fel, ha tényleg mindennap elég durván ettem (márpedig nálam a kemény fogyás sem valami kalóriaszegény, az nem az én műfajom. de annak a duplája sem kihívás).

Van, akinek ez hetente jön össze. Emberfüggő s persze nálam se ez lett volna 40 kilósan... De ha pl. rengeteget mozogsz, akkor többezer kcalnál sincs többlet.


Így nem lehet megmondani, pont semmit nem tudunk rólad.

2017. jún. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha egy hétig minden nap vacsorázok már híztam 2 kilót:DD
2017. jún. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!