Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 157cm 55,3kg-ból hogyan...

157cm 55,3kg-ból hogyan fogyhatnék?

Figyelt kérdés
Tegnap egyik ismerősöm megkérdezte, hogy ugye nem vagyok terhes? Korábban már a családom (anyukám, és testvérem) is rámszólt, hogy sokat híztam 6-7kg nyár óta. A barátom persze az elején nem mondta, de addig nyaggattam míg azt mondta, talán a csípőmre igen. Ő nem bántott, mondta ne bálnázzam magam. De egyszerűen nem tudom megállni az evést. Végzős vagyok, egész decemberben gyilkoltak minket, alig van egy szabad percem. Soha nem stresszeltem sulin, most meg.... mit tegyek? Téliszünetben mennyit tudok lefogyni?

2017. dec. 19. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
EZ nem sok, ne aggódj. de eddz valamit és tökéletes alakod lesz. amúgy mindenből egyél kevesebbet, ennyi a megoldás, ne vondd meg magad semmitől! az nem segít
2017. dec. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!