Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Na most ettől fogyni vagy...

Na most ettől fogyni vagy hízni fogok?

Figyelt kérdés

A mai étrendem :


Délelőtt két zsemle, két lágytojással. Desszertnek két banán. Estefelé két és fél evőkanálnyi krumplipüré, és 1,5 csirkemáj. Ez hizlal?


2010. jún. 3. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez így kevés, mármint a mennyiség is, és az infó is. Attól függ, hogy jelenleg hány kiló vagy. Egyébként pedig naponta ötször kell enni, mégpedig választékosan, és egyik étkezésnél sem szabad jóllakni, mert megterhelt gyomorral nehezebb az emésztés.
2010. jún. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

lol ennek a napi 2 -3x-át megeszem és egy dekát nem hízok


fogyókúra hülyeség.....

mozgás és edzés azzal lehet igazán lefogyni ha megszenvedsz érte..

ez olyan mint ha a kívánt alak lenne a halál és te a lassú és sokáig tartó halált választod a sokkal gyorsabb és fájdalmasabb hülye példa de igaz :D

persze egyéni vélemény nem mindenki egyforma :D

2010. jún. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez szerintem kevés, meg nem is túl tápláló...

Sajnos nagyon kevesen képesek felfogni, hogy attól, hogy alig esznek, fogyni tuti nem fognak, ugyanis a szervezet elkezd raktározni. Ezért kell napi 4-5-ször enni kevéskéket, és így sosem leszel éhes, ergo a szervezeted nem kezd raktározni. Ennyire egyszerű.

2010. jún. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

utolsó, te honnét tudod hogy attól hogy alig eszik az ember, nem fog fogyni? nyilván nem próbáltad még soha.


nah megmondom én hogyan fogysz le ha annyira akarsz. egy hétig ne egyél mást csak almát meg paradicsomot, és csak vizet meg teát(citrommal vagy nélküle, semmi édesítőszer) igyál, voilá lefogytál. bár nem tudom mennyit akarsz fogyni, de gondolom nem valami 70 kilós vagy, mert ha igen akkor passz. az sok melódba fog kerülni.


ja még egy dolog, csirkemáj, basszus még jó hogy HIZLAL, nem is kicsit. a többi kaja amit írtál jó, majd ha a fogyás után visszaállsz a normális étrendre.

2010. jún. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

ettől fogyni biztos nem fogsz!!

Zsemlét minek eszel?banán helyett meg inkább almát egyél.

2010. jún. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan próbáld ki a 2,04-es javaslatot, aztán majd meséld el, mennyit híztál vissza. (Remélem, nem hiszel neki.)

Nos, amit ma ettél, nem sok, viszont nagyon rossz, alig ettél olyasmit, amire a szervezetednek szüksége lenne. Vagyis: koplalsz. És akkor is koplalnál, ha megettél volna még 5 zsemlét.


A tojás még nagyon jó, meg a máj, a banán egészséges, de fogyókúra alatt kerülendő. Viszont nem ettél semmi zöldséget, gyümölcsöt (a banán nem túl jó, mint mondtam).

A zsemle és krumplipüré felesleges és szar.


Reggelire teljes kiörl. kenyeret kellett volna enned, a tojás maradhat (vagy helyette sonka, sajt), hozzá sok és többféle zöldség.

Tízórai, uzsonna (sokszor kell enni keveset): natúr joghurt, gyömölcs. Inkább friss gyümit válassz, eper, cseresznye, az alma már nem túl jó, de jobb, mint a semmi.

Ebéd, vacsi: párolt zöldség vagy saláta (öntet nélkül vagy natúr joghurttal, amit fűszerezhetsz) hússal, ha akarod májjal, vacsira lehet sonkával, sajttal. Zöldségből korlátlanul ehetsz.

2010. jún. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

"gondolom nem valami 70 kilós vagy, mert ha igen akkor passz."


Anélkül szólod le, hogy tudnád hogy hány centihez hány kiló. Én pl. "valami 70 kilós" vagyok (ami nekem úgy tűnik, hogy a te szóhasználatodban a dagadt disznó szinonímája), de mondjuk 180 centihez. Így ugye már szerinted sem olyan sok?

A menüd pocsék, nulla vitamin és értékes anyag, amitől erőd is lenne és nagyon rendszertelen. Zöldség, gyümölcs sehol, a két banán csak hízlalásra jó, vitaminnak szinte semmi.


Hány cm, hány kiló, hány éves? Legalább alapadatokat adj meg amagdról, anélkül hülyeség bármit is írni.

2010. jún. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hinnye, ettél kb 900 kcal ....persze vitamin és fehérje szinte semmi, zsír alig...gratulálok :S ha lenne eszed ennél inkább normálisan és felemelnéd a feneked és kimennél sportolni
2010. jún. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

06:16 ha miután lefogyott, azután is figyel rá hogy mit meg mennyit eszik, akkor semmit nem fog visszahízni. de ha annyira fél hogy mégis, akkor fogyjon le 5 kilóval többet nagyügy, annál többet már nem hízhat vissza hacsak nem teljesen hülye. egyébként bocsánat hogy nem törtem magam hogy komplett étrendet állítsak neki össze. nyilvánvaló hogy a zsemlye meg a banán nem gyorsítják az anyagcserét, míg helyettük a teljeskiőrléső péksütemény meg valami rostosabb gyümölcs gyorsítanák, dehát erre majd rájön magától. a legnagyobb szemetszúró baromság a csirkemáj volt az egészben. de ha annyit kajál mint amennyit te leírtál itt meg mások is, attól aztán fogyni hétszentség hogy nem fog, de hízni biztos. 3 nap alatt nem eszek meg ennyit pedig én nem fogyókúrázom. de igazad van mondd csak neki hogy vacsorára sonkát meg májat egyen, sőt egyen steaket vagy egy komplett grillcsirkét aztán majd 1 hét múlva nézhet hogy miért lett 20 kilóval több.


09:19 oké, feltételeztem hogy lány. nem tudom miért, pedig nincs odaírva, szóval jogos. de ha lány, akkor lányoknál azért a 180 cm úgy nemigazán az átlag. de most ha ilyen hiányos információkat adott meg, akkor nem kéne így mellre szívni hogy nem kap akkurát pontos választ.

na ennyit erről és le lehet szállni rólam.

2010. jún. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!