Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 hónap alatt lefogyhatok 63...

5 hónap alatt lefogyhatok 63 kilóra?

Figyelt kérdés
91 kilós lány vagyok 14 éves és vastag csontozatú.
2017. dec. 21. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Számoljunk! Egy hónap alatt 2-3 kilónál többet nem kellene fogyni. 5 hónap alatt az 10-15 kg. Neked 28 kilót kellene fogynod, tehát egészségesen nem fog menni ennyi idő alatt.
2017. dec. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Sikerülhet, tapasztalat, ekkora súlynál az elején óhatatlanul is több fog lemenni, mint a heti 0.5-1.


Bár nem tudom, milyen magas vagy.

2017. dec. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez gyakorlatilag havi 6kg. Normális módon esélytelen. Nem is 5 hónap alatt jött föl, nem is 5 hónap alatt megy le.
2017. dec. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Milyen magas vagy?

Az hogy az elejen olyan brutal gyorsan menne, en cafolnam.

168 cm vagyok es 100 kg-rol indultam szeptember 1.-en.

Elso celkent ev veget jeloltem meg, -15 kg-val.

Ugy nez ki, talan ossze is fog jonni, bar majd meglatjuk. Jelenleg -14,5-nel jarok.

Igaz, nem edzettem szet magam, eletmodot viszont valtottam es azt tartom is lelkesen.

A vegso celom nekem a 70 kg. En ezzel a sullyal mar jol erzem magam a boromben.


Szoval nekem 4 honap alatt 15 kg sikerult kg. Ha jol remlik az elso honapban 4 vagy 5 kg ment le. Ez volt nalam a gyors. Aztan havi 2-3 kg-k.

2017. dec. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!