Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit esztek az ünnepekkor,...

Mit esztek az ünnepekkor, ünnepek alatt? Mozgás mennyi lesz? Konditerembe ugyanúgy mentek?

Figyelt kérdés
2017. dec. 23. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Diétás süteményeket, hagyományos ételek egészségesebb változatát. Rokonoknál salátát (majonézes salikból max. egy-két ek.!), sovány húsokat, halakat (hal: halászlé kenyér nélkül, lazac, sovány hús: csirke, pulyka). Egy- két szelet hagyományos sütit, ha megkívánom, de tényleg mértékkel. Üdítőket, alkoholt nem iszom, az nem hiányzik (egy kis pezsgő, pohárka likőr vagy zero cola pl. beleférhet, ha kívánod.) Mozgás 24-én délelőtt még talán lesz, 25- 26 viszont nem erről fog szólni. Az évben ez a néhány nap nem oszt, nem szoroz, nem görcsölök ezen, inkább a családommal foglalkozom, beszélgetek, társasjátékozom, sétálok és így nem kell a kaján gondolkodni. Eszek, amikor úgy érzem, hogy tényleg éhes vagyok, de akkor azt választom, ami jól is esik. :) Kellemes ünnepeket! :)
2017. dec. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
72%
Hogyne, most különösen fontos a mozgás, az esetleges extra kalóriák miatt.
2017. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
60%

Mindennap nyitva van a terem hála istennek :D

Mindent megeszek, de most az átlag edzésen kívül beiktatok némi kardiot is 😋💪💪💪

2017. dec. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Amit a családom főz. Bár bőséges az ellátmány, valószínűleg fogyni fogok, mert a hétköznapokban ennél sokkal többet eszek. mozgás annyi, mint mindig: nulla.
2017. dec. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
4. Sztár vagy :D
2017. dec. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Mindent enni fogok.

Mozgas? Semennyi, max kiviszem a szemetet.

Konditerem? Noooo

2017. dec. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Semmit nem eszek, mert sz@r az egesz karacsony, nem is mozgok, mert fexek egesznap a szobamba azt csa.
2017. dec. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ami van. Kissé laza decemberem volt, majd később bekeményítek. Ma karácsonyi ebéd és vacsora volt, némi sütivel, holnap bejgli (gondolom, fél rúd, az egy szolid adag nálam, párom anyja remekül süt), pogácsa, forralt bor s valami ebéd, de nekem ezek mellé a mai nap után nem kell sok, holnapután lasagna (sosem ettem még, most tervben van) és bejgli, mert sokat kaptunk. Mivel szalonnát és kolbászt is kaptunk, az jön utána, az legalább diétás nekem (szénhidrátszegény a normál diétám).

Ha lesz lelkierőm, egyszer eszem naponta, az automatikusan kalóriadeficitet szokott okozni, bármilyen is az étrendem, s nekem amúgyis teljesen jó.


Rég edzettem, de fel fogom venni a fonalat, reményeim szerint, igen. Általában úgysem vagyok kalóriadeficitben, legalább izom épüljön :D

Ma egy kis séta volt, ami a szokásos mozgásom, ha szép idő lesz, kimegyek a következő napokban is.

2017. dec. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!