Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázók! Mi a helyzet a...

Diétázók! Mi a helyzet a hétvégékkel? Csaltok vagy ugyanúgy diétáztok?

Figyelt kérdés

Ha csaltok akkor melyik nap és minden héten így van?

Mit reggeliztetek illetve mit esztek ma?

Mozgással fogytok vagy diétával esetleg mindkettővel?

Kort, nemet is pls


Bocsánat a sok kérdésért de válaszokat mindre plsss

18/l


2017. nov. 5. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha csalsz akkor mi értelme van?
2017. nov. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Ha egész héten egészségesen ettem, és elmentem edzeni akkor vasárnap megengedek magamnak egy csaló étkezést, pl ebédre eszek egy adag rakott burgonyát vagy amire egész héten éhes voltam, ilyesmi. Kalóriaszamolással, chbevitel figyelésével és sporttal fogyok. Heti 2 edzés edzővel, plusz van itthon taposó gépem, szobabiciklim. 17/L Eddig -20 kg, jelenleg 70 vagyok, még kb 10 kg a cél

160 cm

2017. nov. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, reggelim egyéjszakás zabkása banánnal és fahéjjal, ebédem pedig zöldséges bulgur darált csirkemellből készült fasírttal. Talán hozzá még egy kis fetás paradicsom sali.
2017. nov. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 hetente van egy teljes csalónapom. A heti egyet én sokkalom, főleg ha pontosan van összerakva az étrended(ne azzal az egy nappal nullázd ki az egész heti munkád). Mivel ma is rendes tervezett étrend szerint eszek ezért pulykamell filét vagy marha fehérpecsenyét, csirkemell filét, brokkolit, rizst(Basmati vagy Jázmin) és zabpelyhet. Csaló napon általában reggelire teljes kiőrlésű kenyeret, Bacont és tükörtojást szoktam enni. Ilyenkor elmegyünk enni valahová és hamburgert vagy pulled pork szendvicset eszek ebédre. Vacsorára pedig Tortillát sok darált hússal és zöldséggel vagy pizzát és végül egy üveg sört. Ezután pedig újra vissza a diétába és jöhet egy kegyetlen lábedzés így "jól betöltve". Arra viszont ügyelj, hogy ha nem sportolsz semmit akkor csalónapon is számolgasd azokat a kalóriákat és szerintem ne menj ha két hetente tartasz akkor sem +30-40% főlé a limitednek.
2017. nov. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Hetente megengedek egyet.Ma is az van,reggeli 3toast kenyer sajt csirkesonka utana egy tal somloi galuska.Ebedem rantottsajt hasabburgonyaval,majd utana meg egy tal somloi.Aztan a vacsimat meg kitalalom pl.pizza,hambi,gyros.
2017. nov. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%

Hétvégén nem eszek semmit.

Ezzel inkább rásegítek.

Inkább egész nap kint túrázgatok, elmegyek erre arra, bárátnőkhöz stb. Ha meg épp itthon vagyok, akkor belemerülök a tanulásba. Ha nagyon elvonná a figyelmemet az éhség, akkor edzek egyet(R.R. 20 percesei) és máris nem vagyok éhes.

Hétköznapjaim amúgy így néznek ki:

Reggeli egy csésze cukormentes zöldtea + egy szelet toast kenyér egy szelet csirkemell sonkával és egy fél paradicsommal vagy paprikával.

Tízórai egy negyed alma.

Ebéd egy kis müzlitálnyi párolt zöldség vagy friss saláta, esetleg tészta nélküli zöldségleves erőleves kockából.

Vacsora egy kispohár natur joghurt vagy kefir(125gramm).

2017. nov. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

A csalónapnak semmi értelme. Csak megzavarnám a szervezetem, aztán egy hét amíg az a kis csalás lemegy.


Ülőmunkát végzek, semmi sport és felesleges mozgás (csak kondigépen izomkarbantartás)


Reggelire tojásrántotta paradicsomsalátával, fél liter feljavított gyümölcstea

ebédre vajas-paradicsomos kar

2017. nov. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

bocs..


ebédre vajas-parmezános karfiolpüré gombapörkölttel

délután tejeskávé

koraeste sólet marhahússal(aldiból)

2017. nov. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jelenleg hétvégén lazázok (csalásnak nem nevezem, ez az én étrendem s azt eszek, amit jónak látok és akarok, nem esküdtem meg rá, hogy a szigorúbbat tartom 24/7), legalábbis ez a terv, s az is lesz, mert határozottan kétlem, hogy 20 gramm ch-n maradok, az még hétközben is kérdéses, most extrém kemény szinten mozgok, rám fér. A napi egy étkezésen nem akarok változtatni, de a ch kicsit feljebb megy (főleg zöldségből).

Mozgok is, persze, az kell az élethez, de a deficit is nehéz, ha még séta sincs...

Tegnap még szénhidrátos ebéd volt, romlanak az almák. Plusz a szokásos tojás, sajt, olajos mag, zöldség, még pici nyúl is. Sokféle jó étel lesz az ilyesmiből, bejön.


41/N

2017. nov. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!