Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert nagy a combom? 16/L

Miert nagy a combom? 16/L

Figyelt kérdés

2017. dec. 26. 17:53
 1/8 A kérdező kommentje:

Most ugye a karacsony miatt az evessel 1-2 napig azert nem fogtam vissza magam es gondoltam arra is hogy ugye hiztam es ezt mind combra.

Kb.3 kg-al lettem tobb(voltam wc-n eleg sokszor mar)

Tenyleg meghiztam vagy az is szoba johet hogy bevizesedett?

Nem tudom most mit gondoljak...

Hogy lehet ez?

2017. dec. 26. 17:53
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Genetika, plusz no vagy azaz mashova hizol mint egy ferfi.
2017. dec. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt viszont lehet hogy en fogalmaztam rosszul de nem a kerdesre kaptam a valaszt.Nem azt kerdeztem hogy miert a combomra hiztam,hanem azt hogy ez feltetlenul hizas-e vagy hogyha "normalisan" etkezek par napig megint akkor keskenyebb lesz-e,ugy mint ahogy volt,vagy igy marad.

Tehat lehet ez csak azert mert zabaltam es bevizesedtem tole vagy ez zsirban latszodo hizas?

2017. dec. 26. 18:13
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
1 kg az 7000 kcal tehát meg kellett volna egyél plusz 21000 kalóriát ahhoz, hogy 3 kg-t hizzal. Tényleg ennyire sokat ettél?
2017. dec. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudni kéne sulyt/magassagot/comb korfogatot ahoz,hogy ertelemes valaszokat adjunk
2017. dec. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 nap alatt 3 kg. Zabálsz?
2017. dec. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem szamoltam a kaloriat viszont az teny hogy rengeteget ettem :/
2017. dec. 26. 19:49
 8/8 TXCowboy ***** válasza:
38%
Ennyi idő alatt fizikai képtelenség egy dekát is hízni, hacsak eddig nem koplaltál és megvontad magadtól a vizet is, mert akkor simán lehet, hogy bevizesedtél a drasztikus megvonás utáni hírtelen töblettől.
2017. dec. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!