Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 19-éves vagyok nagyon szertnék...

19-éves vagyok nagyon szertnék le fogyni már évekóta probálkozok. De semmi nem jön össze. Már semmi nem érdekel, bármit megtennék azért hogy le fogyak. Valakivalami tipp?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!😞 😊

2017. dec. 27. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Kaloriabazis.hu

De mozogj sokat, egyél egészségesen

2017. dec. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen méretekkel rendelkezel ?
2017. dec. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
El kéne gondolkodni, hogy miért nem sikerül lefogyni.
2017. dec. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
voltál kivizsgáláson?
2017. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia! Higgy nekem, minden áron nem éri meg!!! Tudom miről beszélek. Én 10 kg-tól akartam megszabadulni, ezért elkeztem csinàlni ezeket a divatos diétàkat, aminek hatàsára ugyan lement 4-5 kg (ami később vissza is jött) de olyan hormonzavart okoztam magamnak, amitől a hasam és a mellkason is elkezdett szőrösödni. Hálát adok az Istennek, hogy megtaláltam Szafi oldalát ( [link] és amióta az ő életmódját követem,teljesen rendbejöttem és 62 kg helyett 50 kg vagyok. A lényeg az egésznek, hogy egészségesen kell enni és hidd el ha egészséges tápanyagot adsz a szervezeted és, az meghálálja és fogyni fogsz.(egyébként ezt magamon is észrevettem, hogy amikor egészségtelenül érkeztem, akkor szinte mindig éhes voltam, akkor is amikor nagyon sokat ettem, most még csak akkor vagyok éhes, amikor tényleges szükségem van ételre). [link] ezeket olvasd el, itt Szafi nagyon sokat segít. Egyébként fogyás szempontjából lényeges a kalória. Itt ki tudod számolni, hogy napi mennyi kalóriát van szükséged: [link] itt megtudod, hogy mennyit kell ennél súlytartáshoz vagy fogyáshoz. Viszont fontos, hogy a BMR alapanyagcsere alá ne menjél (még ha azt is számolja ki), mert akkor nagyon belassul az anyagcseréd, és akkor nem fogysz. Azt meg onnan tudod, hogy, mennyi kalóriát eszel egy nap, hogy vezeted (kalóriabázis.hu) és ilyen hülye témákat meg tablettákat felejtsd el, mert azok csak ártanak.... Remélem tudtam segíteni. Ha bármi kérdésed van, nyugodtan írjál privátot, nagyon szívesen segítek :D
2017. dec. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Először is ne hazudj magadnak.

Aki valóban le akar fogyni az le is fog fogyni.

Hiába zavar, ha nem határozód el magad akkor értelmetlen bármivel is kínlódnod.

Ha majd valóban le akarsz fogyni akkor én is a kaloriabazis.hu t ajánlom.

2017. dec. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Edz és vegyél vissza a kfc-ből
2017. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gabriel módszer.
2018. jan. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!