Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túl késő már? Mit tegyek?

Túl késő már? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elég későn kaptam észhez... Július elejére szeretnék lefogyni kb. 5-6 kg-t! 175 cm / 67 kg vagyok.

Írjátok le, hogy mennyit egyek (kcal), mennyit mozogjak! Bármit megtennék azért, hogy visszakapjam a régi alakomat!:(


2010. jún. 3. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:

OFF: Miért kell mindenkinek pont nyárra lefogynia? Egész évben nem zavarja őket a túlsúlyuk, de ha már mások is látják a strandon, akkor érdekes módon egyből gáz lesz?


ON: [link]

2010. jún. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, nyáron jobban zavar! Egész évben úgy öltözködök, hogy kihangsúlyozzam az előnyös részeimet és takarjam ahol probléma van! De a strandon nem lehetek nyakig beöltözve, és nem szeretnék nagy pocival és vastag combokkal mutatkozni! Egyébként meg köszönöm!
2010. jún. 4. 15:15
 3/4 anonim válasza:
én azt sem értem h miért kéne fogynod? a leirtak alapján nem vagy kövér
2010. jún. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 165 cm voltam és 65 kiló!:) Nem látszott meg, hogy kövér lennék csak hasam volt minden álmom az volt, hogy lapos hasam legyen na télen el is kezdtem lapos has...na de mi áron? Végig ki látszik a bordám..a medence csontom..de hát lapos has..De nem annyira látszik!:) De én végülis hülye módszert csináltam mert én nem ettem..csak délután 4kor sokat sétáltam ugráltam és táncoltam! Ja és felüléseket csináltam!
2010. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!