Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170 cm vagyok és 55 kg,...

170 cm vagyok és 55 kg, tömény háj. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Főleg a combjaim és a seggem, mellem meg semmi. Mit csináljak, hogy kevésbé legyek hájas? Lisztes, cukros dolgokat ritkán eszem, kenyeret is, abból is csak teljes kiőrlésűt. Hetente 3-szor megyek aerobikra, kb. mint halottnak a csók. Lassan egy éve, hogy járok és ugyanolyan hájas,löttyet a combom-seggem. Kb 1500 kalóriát eszem egy nap.

2017. jún. 15. 12:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
akkor erősítened kellene, ha löttyedtnek gondolod magad... Súlyzózás pl... Az aerobiktól fogysz de kevésbé lesz feszes a tested.
2017. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hát én nem fogytam egy dekát se.
2017. jún. 15. 12:38
 3/23 anonim ***** válasza:
írd le kérlek a napi étrendedet. Akkor valamit rosszul csinálsz. Mennyi a csalónapod? Vagy a héten hányszor csúszik be egy kis nasi? És légy őszinte!
2017. jún. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Súlyzós edzés kellene, minél keményebben! Én is ilyen magas vagyok, és kilóra is kb. ennyi, és alig van zsír rajtam (csak pont amennyi kell), narancsbőröm sincs már, pedig pár hónapja én is "szép" kis löttyedt formáról indultam.

Miket eszel pontosan? Megtennéd, hogy leírod egy napi kajád?

Az aerobic mennyire intenzív neked? Ugye tudod, hogy a túl intenzív kardio edzés az izomépülés ellen dolgozik és zsírégetésre sem a legjobb?

Inkább aerob edzés kéne neked, tehát valami alacsony intenzitású, monoton mozás, például tempós séta vagy szobabicikli, ellipszis tréner...stb. Meg persze a súlyzós edzés, a lehető legnagyobb súllyal minden gyakorlat (amekkorát csak bírsz).

2017. jún. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Csak nekem tűnik fel,hogy 170 cm-es,55 kg lány nem lehet tömény háj? :D :D


És amúgy igen löttyedt test ellen nem az aerobik a legjobb megoldás.


De amúgy ha tényleg hetente 3-szor mozogsz valamit és 1500 kcal-t eszel képtelenség,hogy nem fogsz.

Úgyhogy itt valami nagyon nem stimmel.

2017. jún. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is amúgy nagyon erős költői túlzás a "tömény háj", de én értem mire gondol, gondolom "skinnyfat".
2017. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%

Testképzavar alert.


Saját testsúlyos vagy súlyzós edzés, ha tényleg ennyire "tömény háj" vagy. LOL.

2017. jún. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem hájas vagy, hanem puha, edzetlen és sovány.


Ettől ez még lehet ugyanolyan ronda, mint ha hájas lennél, csak tegyük tisztába, hogy a súlyod alapján a normális legalsó határán mozogsz vagy már inkább a sovány kategória.


Ha igaz az 1500 kcal, akkor a mozgással lesz a baj.

2017. jún. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%
Még egy testképzavaros emberke. Teljes kiőrlésű kenyér... Ekkora átkúrást.
2017. jún. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ez aranyos ☺ De neked nem kéne tovább fogyni mert a súlyoddal nincs gond. Keress rá a neten milyen gyakorlatokat kéne végezni az izomnöveléshez. És egyél halat, csirkét és túrót is a felsoroltakon kívül mert ahhoz kell némi fehérje. A súlyzók emelgetése jasznos, plusz fekvőtámasz, felülés, gugolás. Futás is jót tehet. Legyél türelmes. Én egy év után látom az eredményt.
2017. jún. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!