Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért rossz este szénhidrátot...

Miért rossz este szénhidrátot enni?

Figyelt kérdés

2017. júl. 4. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, a napi össz makrók számítanak.
2017. júl. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Miért lenne rossz? Szerintem a legjobb dolog.
2017. júl. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha már megvan az aznapi betevő kalóriád, és akkor este bármit is eszel, na az a káros...szép lassan kövér leszel.

de ha csak ezer kcalt ettél aznap, akkor este akár lefekvés előtt is betolhatsz még egy szendvicset. (jobban alszol)

2017. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem rossz, van, aki éhezik és rosszul van, elrontja a pihenését, ha nem eszik vacsorára sok szénhidrátot.


Az butaság, hogy az esti étel lerakódik, én pl. prímán elhasználom másnap. Amíg deficit van, fogyunk.


Olyan persze van, hogy valakinek előnytelen sok szénhidrátot enni, főleg, ha fogyni akar. Én is ilyen vagyok, de a napszak pont nem számít semmit (OK, néha rosszabb az inzulinérzékenységünk, így a reggeli sok szénhidrát elvileg rossz ötlet, főleg, ha gyors. de van, akinek akkor is sok kell, hogy energikus s jóllakott legyen). Egyéni dolog, hogy kinek mennyi jó, milyen elosztásban.

2017. júl. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kiegészítem, a 3. válaszoló végülis hasonlót írt, mint én, de tényleg vannak olyanok, akik szerint este ne együnk sokat. Pedig nem az számít, hanem a deficit.

Vagy aki szerint este ne együnk gyümölcsöt... :D

2017. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!