Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka összes DVD -->...

Rubint Réka összes DVD --> Hogyan kombináljam őket hogy ne purcanjak ki az izomláztól és változatos legyen?

Figyelt kérdés

Megvan a napi 20 perc, az igényes nő edzésprogramja, a 2009-es DVD-je és...nem jut eszembe a címe, amin a 30 perces fenék/kar/has gyakorlatok vannak. Szeretek Réka DVD-re tornázni de hogy csináljam, hogy izmosodjak is (főleg fenékre), de két nap után ne hagyjam abba mert megpusztulok az izomláztól? Ill láttam neten az 5 perceseket is, ezeket pl érdemes reggel felkelés után csinálni és akkor este a rendes DVD-t? Ti hogy csináljátok? :)


Köszönöm!!!


2010. jún. 4. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön az elején kipurcantani magad. A következő torna előtt mindig várd meg, amíg elmúlik az izomláz. Nekem kezdetben 4-5 nap is kimaradt kettő között, most meg már naponta tudom csinálni anélkül, hogy elfáradnék. Amíg nem vagy elég edzett, több időre van szüksége a szervezetednek, hogy regenerálódjon. Kimerült izmokra nem szabad rátornászni, az teljesen elavult módszer, hogy az izomlázat újabb tornával próbálják enyhíteni.
2010. jún. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mikor aerobikra elkezdtem járni és az első (elég kemény) óra után nemvolt csak nagyon minimális izomlázam akor rájöttem hogy az izomláz attólvan hogy az emberek nagyrésze(köztük énis) basznak lenyújtani normálisan... egy 30 perces edzés után minimum 10 percnek kellene lenie a lenyujtásnak plussz 10 perc bemelegítés...a torna is többet érne ha az izmaid bemelegednének... próbáld ki hátha beválik...
2010. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!