Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így nem kell félnem?

Így nem kell félnem?

Figyelt kérdés
Nem eszem: tésztát, lisztes dolgokat (egyedül reggelire teljes kiőrlésű rozskenyeret) nem eszem cukros dolgokat (amibe van cukor nem eszem meg) nem eszem nasikat (csokit, ropogtatni valókat) nem eszem panírozott dolgokat és ebéd után már csak fehérjét eszem. nem eszem csak csirkemellet, nem eszem tésztát, burgonyát. ugye így meg tudom tartani a súlyom?
2010. jún. 4. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
élvezetes életed lehet... én meg eszem nasikat, kekszet, tésztát, krumplit, húst, nem csak csirkét stb és bringázom és nem hízok...
2010. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én is napi 45 percet bringázom általában... és élvezetes, igen, mert nem eszem olyanokat, ami tudom, hogy árt (finomított liszt, cukor és társai)
2010. jún. 4. 17:11
 3/6 anonim ***** válasza:
semmi sem árt, ha mértékkel eszed
2010. jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nos az elsőnek csak annyit, hogy nem mindenkinek a kaja az örömforrás, úgyhogy nagyon élvezetes életet lehet élni, hidd el. Mellesleg nagyon finom dolgokat lehet csinálni úgy, hogy az egészséges maradjon. A kérdezőnek meg annyit, hogy igen, ennek így működnie kell.
2010. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen.
2010. jún. 5. 12:54
 6/6 anonim ***** válasza:

igen, megtudod tartani, sőt még fogyni is tudsz vele

én se eszem meg ezeket, kivéve a krumplit, mert abban van vitamin.

2010. jún. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!