Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet ezzel az étrenddel fogyni?

Lehet ezzel az étrenddel fogyni?

Figyelt kérdés

Tavaly sikerült 20 kilómtól megszabadulni kb.3 hónap alatt mindenféle mozgás nélkül,tekercseléssel egybekötve ezzel a módszerrel:REGGELI-egy csümölcsös aktívia cerbona müzlivel(nem a szeletes)

EBÉD-eleinte főzelékek feltéttel,később általában csirke,-pulykamell salival(rendelni szoktam)

VACSORA:eleinte alma v. narancs,de volt mikot virsli abonettel,vagy rántotta(de mindent kizárólag kenyér nélkül!)

Aztán sajnos elég sok visszajött kb.17 kg,mert iszonyatosan elhagytam magam!

Ezzel a módszerrel idén,mármint tavaly november óta sikerült 10 kilót leadnom,okés voltak szünetek mikor ettem,de utána mindig vissza tudtam állni és tartottam azt a 10kilót!

Megint belevágtam hétfőn,de most a vacsi helyett vettem a dm-ben ezt a tejsavóport és azt iszom kaja helyett!

Fogyni fogok?Szerintetek jó ez az étrendem?Kb. hány kalóriát ehetek meg így egy nap?

Köszi,aki válaszol!


2010. jún. 4. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
persze le lehet fogyni, aztán visszahíznod újra...mi lenne, ha normálisan ennél és eljárnál futni vagy úszni vagy bringázni?
2010. jún. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi értelme. Annyiszor le lett itt már írva a helyes étrend hogy az borzalom. Éhezni nem szabad, egyél ötször, fehérje-szénhidrát bevitelt számold, mozgás stb stb. Keress rá, vagy fogadd el, hogy soha sem leszel olyan amilyen szeretnél lenni.
2010. jún. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem éhezek,mivel szedek adipexet és ez segít,de csak egy hónapig szedem,amíg teljesen megszokja a szervezetem a kevesebb kalóriabevitelt!Tavaly is így csináltam,mikor lement az a 20as,csak az első hónapban szedtem,míg segített elindulni, aztán elhagytam..Szerintem a fehérjebevitellel nincs gond,mivel a naponta eszek csirke vagy pulykamellet.Elfogadni nem tudom így magam,sosem ment..
2010. jún. 4. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Az hogy éhségcsökkentővel elnyomod az érzést, a szervezeted még éhes, tehát ugyanott vagy. Leépül az izom. Fehérje: 2g legalább testsúlykilogrammonként. Tehát 90 kilóhoz 180 g fehérje naponta. Nem hiszem hogy ennél ennyi csirkét, ehhez több mint egy kilót kellene letolnod. Persze ez sok, ilyenkor jönne a túró meg a fehérjepor meg a hal kiegészítésnek, de ennek már tényleg neked kellene utánanézned. (minőségi szénhidrát kb. 3g tskg-onként)
2010. jún. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha neked jó, hogy szétbaszódik a szervezeted és leépül az izmod, 5 év múlva meg immunbetegségben megdöglesz, akkor folytasd
2010. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!