Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen formájú az alakom?...

Milyen formájú az alakom? (bővebben lent) 22/L

Figyelt kérdés

168 cm vagyok,65-67 kg között valahol,jelenleg nem mértem.Kb 1-2 hónapja mértem magam,akkori adataim:

mellbőség:100 cm derékbőség:83 cm

csípőbőség:100 cm

Szerintetek mennyit kell fogynom?Illetve a mellem vajon nagyon kisebbedni fog?



2018. jan. 7. 20:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Több kulcsszót adtam meg,de valamiért csak azokat írta ki,amiket ti is láttok feljebb.
2018. jan. 7. 20:07
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem így is lehetsz szép formas. Reggel nézz bele. a tükörbe ha látod magadon a plusz kilókat akkor hajra , ha még vagy elégedve, akkor nem kell.
2018. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

Mert ennyi kulcsszót enged maximálisan, azért.


Egyébként szuper homokóra alkatod van! Te vagy az a mázlista akinek még 200 kilósan is jó alakja van, mert arányos.

2018. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nehéz megmondani, de a leírtak alapján úgy sejtem, nagyon nagy melleid lehetnek, az pedig áldás, vigyázni kell rájuk! ;) Lehet semennyit sem érdemes fogynod, de kép nélkül nem lehet biztosat mondani.
2018. jan. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem homokóra, mivel nem elég keskeny hozzá a dereka, az 70centi lehetne csak. Inkább banán-oszlop, esetleg cselló. Ezt igazándiból képről lehetne jól megítélni, nem mindegy, hogy a centik mitől és honnan vannak (pl. zsírréteg a csípő szélén vagy farizom).
2018. jan. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Banán-oszlop meg cselló?!Hát...a felsőtestem erősebb,mint az alsó.A vállaim szélesek,a melleim tényleg nem annyira kicsik,bár a csípőm is elég széles,de kb semmi fenekem,és a combjaim sem túl vastagok.Egyébként látszik a derekam,ha feszülősebb ruhában vagyok. :D
2018. jan. 8. 20:20
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy ismerem ezt a 90-70-90 "ideál" alkatot.De gondolj bele utolsó,hogy hogy néznék már ki 70-es derékbőséggel,100-as mellbőség és csípőbőség mellett.Szerintem elég aránytalan lenne. :D
2018. jan. 8. 20:22
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az 90-60-90-es arány, s a homokóra alkat ismérve, hogy jelentősen karcsúbb a derék, mint a csípő és mellek, amik kb. ugyanakkorák. Ha a mellek és a csípő kb. ugyanakkora, de a derék kerülete csak 10-20centivel kisebb, akkor szokták banánnak vagy oszlopnak nevezni az alkatot.
2018. jan. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Derékbőséged egy centi híján a magasságod fele, ami egészségtelen!


Nekem 94/74/101 a méreteim, s a derekam a jó alakhoz karcsúbbnak kellene lennie, szóval egyáltalán nem lenne aránytalan.

2018. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!