Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerinetek nagyon rossz...

Cinti888 kérdése:

Szerinetek nagyon rossz alakom van? (kep lent?

Figyelt kérdés
[link] [link] filename=637IMG_1295.png Szerintetek nagyon rossz?
2017. aug. 28. 19:56
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

Kicsit talan fogyhatnal, de szerintem atlagos.

Nem hinnem hogy jo otlet volt arcal felrakni ezt a kepet,mert ismeroseid is lathatjak,nehogy emiatt "csufoljanak"

2017. aug. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

Nekem mostanában valahogy tetszenek a teltebb lányok. Valahogy, bár nem akarok általánosítani, de tapasztalataim alapján, a teltebb lányoknak sokkal szebb a lelkiviláguk.

De a kérdésre válaszolva, nincs rossz alakod, és csak akkor változtass, ha neked rossz így.

16F

2017. aug. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%

szerintem szép alakodvan, talán 1 pici mozgást vihetnél életedben (nem nagy dolgokra gondolok, kis biciklizés, séta akármi, csak kicsit feszesíteni)

de én szivesen lennék te alakoddal, utálom hogy ennyire sovány vagyok de hiába próbálok hízni

23/N

2017. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

4. Akkor cseréljünk :) Nekem pont, hogy a nagyon vékony, akár anorexiás típus tetszik. Erre fel én magam még a levegőtől is hízom. *taps nekem*


Kérdező: a bő felső nem sokat mutat. Az biztos, hogy ebben a ruha összeállításban csinos vagy. Esetleg hasi zsírpárnákat tudok elképzelni a ruha alá (azt is azért, mert nekem is van, de bő felsőkkel normálisan nézem ki a lábaim miatt. :"D) Ha azok zavarnak, akkor eddz, azt tudom javasolni. A lábaid neked is jók.


Egyébként bármilyen alakod is van, csinosan öltözöl, ami hatalmas plusz pont.


21/L

2017. aug. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a második képet látom.A fotón gyakorlatilag a csípőd közepe és a combod közepe közé eső részt lehet látni.A felső tested egy bő ruha teljesen eltakarja.Talán annyi kivehető, hogy van melled rendesen. Vagy a push up?

Egy ilyen képtről mégis hogyan lehet megállapítani, hogy jó alakod van-e?

2017. aug. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
sajnos a 160 centimhez a 45 nagyon kevés, és érzem is hogy nem az igazi így a szervezetem, most talán picit hízásnak indultam h végre jó irányba fordult az életem de a rekordom 54 volt azt is 50 után már csak izomra sikerült felszedni, de akkor éreztem jól a bőrömben, hidd el a soványság sem boldogít, nagyon kövér gyerek voltam és akkor még zavart (10-12évesen) de így utólag visszagondolva sokkal fittebb, egészségesebb voltam mint most. 23/N voltam
2017. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
55%

Én nem értem ezt a "fogyhatnál" meg "picit telt vagy" szöveget. Teljesen átlagos alakod van, a normális lányok így néznek ki.

Hát hova kéne fogynod? Ugye nem akarsz deszka lenni? Kell rád ez a pár kiló, ami elválaszt a deszkaságtól! Ez nem fölösleg, hanem húsnak hívják.

Normális, szép lány vagy, semmi baj az alakoddal.

2017. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

Nem sokat látni az alkalomból,de biztos,hogy, van rajtad némi felesleg.Nem vagy kövér,legalábbis nem tűnsz annak.


Egyébként miért egy próbafülkében fotózod magad (a még meg nem vásárolt ruhákkal magadon) ?


Ha lehet akkor egy másik képet is mutass légyszi,mert ebből nem nagyon látszik,hogy milyen az alakod.Valami rendes pózban,nem bő pólóban csináld a képet,ha lehet.

2017. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
*alakodból
2017. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Azert a probafulkeben fotozom magam,mert eppen igy volt kedvem es inalbb ilyenkor szoktam egesz alakos kepeket csinalni.
2017. aug. 29. 01:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!