Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak? (bővebben lent)

Hogy fogyjak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, 174 cm magas, és (sajnos) 80kg. Szerintem ez rengeteg, és már mások is mondták, hogy fogynom kéne (még anyám is). Mitől tudnék lefogyni.

PL. szobabiciklizés?, csak attól félek, hogyha csak szobabiciklizek akkor csak a lábamról fog lemenni a felesleg, de nagyon nagy a hasam is. és nem akarom azt, hogy alul tök vékony legyek felül meg tök dagadt.


2010. jún. 4. 16:19
 1/8 anonim válasza:

Olyan nincs hogy csak alulról fogsz, és felülről nem...

Kevesebb szénhidrát, több fehérje, napi 5-6xi evés min 2 liter folyadék, és a szobabicikli mellett, ha tudsz akkor másfél sport.

De ilyen kezdéssel úgy látom nem nagy az elhatározásod.

Fejben dől el!

Sok sikert!

2010. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
*másféle
2010. jún. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bringázás tökéletes, amúgy ha lány vagy, még akkor sem olyan rengeteg a 80 kg a 174 cm-hez, persze szükséged van fogyásra ;)
2010. jún. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok
2010. jún. 4. 16:41
 5/8 A kérdező kommentje:
És esetleg milyen otthon is végezhető mozgásformát ajánlanátok?
2010. jún. 4. 16:42
 6/8 anonim válasza:
miért mmuszály otthon?menj ki szaladni
2010. jún. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!

én is egy hete döntöttem el h pár kilótól jól lenne megszabadulni! sztem a lényeg h rá kell hangolódni, ne vágj egyből a közepébe, se mozgás terén/már ha nem mozogtál előtte rendszeresen/, se ételek elhagyása terén! én pl úgy kezdtem, h napont vagy kétnaponta mozgok egy-egy kicsit! nem hajtom szét magam, csak mindenhol átmozgatom magam, mert különben baromi izomlázam lesz, és tudom h akkor 1 hónapig nem lesz kedvem újra tornázni! én Norbi féle gyakorlatokat végzek, és sztem tök jók! de szeretek ugrálókötelezni is! de kezdetben csak mértékkel!

Az evést úgy oldottam meg, h délelőtt mindent megeszek amit csak megkívánok! csokit, tésztát, pudingot, kenyeret...mindent!így nem kell semmi fincsiről lemondanom, és nem sóvárgok állandóan a kedvenceim után, mert tudom h minden délelőtt ehetek valami jót!délután pedig folyamatosan eszek pár falatot, de akkor már csak almát,répát, puffasztott cuccokat, amire jó sok folyadékot iszok! fél óránként eszek pár falatot, így az az érzésem van h "hű, de jól vagyok lakva"!

Nem biztos h tuti jó a módszerem de nekem beválik és már sokkal könnyebb begombolni a farmeremet!:-DDD


sok szerencsét és kitartást, bármilyen módszert is kezdesz el!


szijja

2010. jún. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En helyedben aerobikoznek is. Otthon bekapcsolnam a kedvenc torna dvd-met es az utan csinalnam a gyakorlatokat. Rettenetes onbizalommal tolt el, amikor vegigcsinalod! Meg nagyobbal, amikor latni fogod magadon a valtozast. Csak bele kell kezdeni. Sok sikert!
2010. jún. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!