Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennek van értelme?

Ennek van értelme?

Figyelt kérdés

165 cm 80 kg vagyok.

Szeretnék fogyni,minden reggel tojást eszek,ebédre pedig amit épp főzök de csak mértékkel vacsira pedig nyers zöldséget szoktam ( paprika,répa,uborka stb ) és a nasit elhagytam a hétköznapokra de annyira szeretem a csipszet és a keksz fèléket h hétvégére megengedem magamnak. Így van remény ?


2018. jan. 7. 20:42
 1/3 anonim válasza:

Hát most épp én is fogyózom és már 13 kilót leadtam és én így csinálom


- Heti 3x45 perc edzés

- Napi 2x1 óra séta

- Reggel/este egy csésze méregtelenítő tea cukormentesen

- Napi 2,5 liter víz

- Napi max 1500kcal de ált. megállok 1200-nál

- Este 7 után már nem eszem

- Minden reggel 10 percet tornázom

- Napi 5x eszem kis adagokban és nem eszem /iszom semmi édességét, chipset, sütit, zsíros kaját, se kávét, se szénsavast. Ha gyümölcslét aksrok inkább otthon turmixolok mert a boltiba, a legtöbbe egy kiló cukrot beletömnek, vagy talán nem is látott gyümölcsöt. Mindenből diétásat eszem pl barna rizs. Ma pl rántott csirkét ettem és nem sima liszben és zsemlemorzsában paníroztam hanem zablisztben és zabpehelyben. Ja és mindent kókuszolajban sütök. Remélem segítettem

2018. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokkal fegyelmezettebben csinálod, mint mikor én voltam ennyi s én is fogytam, szóval nekem nem hangzik olyan rosszul. DE ugye, a mennyiségeken múlik minden, pontosabban a kalóriadeficiten. Egyél azért rendesen, a vacsora kihagyása ugyan nem mindenkinek gond, de ekkora szigorúság valószínűleg nem kell neked, főleg, hogy ebédkor is ügyelsz a dolgokra. Mozogj is, az egészséghez kell s persze segít is (de anélkül is fogyni fogsz, ha nem eszel túl sokat s a fentiek alapján nem fogsz).
2018. jan. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen 😘
2018. jan. 8. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!