Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így sikerülhet? ( bővebben lent)

Így sikerülhet? ( bővebben lent)

Figyelt kérdés
az a helyzet, h egyszer lefogytam 20kg ot, kb 16éves voltam és sajnos visszajött plussz 10kg oval ... nagyon sajnálom mert az egész munkám amit belefektettm csak ugy elveszett , most tudom mindenki azzal jön , h h lehet 30kg ot hizni meg ilyenek, de sajnos lehet és nagyon rosszul érzem magam a börömben és leakarok figyni mindenképpen ...arra gondoltam , h ezt a nyarat erre szánnom , hogy magammal fogok törödni, szoval mivel eddig is sokat sportoltam , igy gondoltam megprobálkozom azzal , h heti 2-3szori 2óra uszás és hétvégente pedig kondi az elején , majd rátérek az aerobikra... és a kajával kapcsolatosan pedig azt, hogy 6után egyálltalán nem eszek , ha valami kis csokit akkor azt reggel , kb az edzés előtt 2órával , sok gyümölcs, zöldség és napi kb 1300kalória...előre is köszönöm szépen :)
2010. jún. 4. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdés? Amúgy mennyi idő alatt, és hogy híztál ennyit?
2010. jún. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30 kg felesleggel szerintem nem kellene "kis csokit" eszegetni... amúgy a futás szerintem jobb zsírégető mint az úszás
2010. jún. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!Megértelek én is pont ilyen vagyok!Én is eldöntöttem hogy ennek vége és lefogyok.Nekem is sikerült leadnom 30kg 3éve de visszajött(született egy kisfiam) 3hete kezdtem el az 1200as diétát és 7kg fogytam.Már most jobban érzem magam a bőrömben.:D 92kg-al kezdtem.

Sok kitartást és menni fog!

2010. jún. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
bocs nem 30-at hanem 20at:D
2010. jún. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)) neked is menni fog :)) én drukkolok :D és pár honap alatt olyan csajok leszünk , hogy csak ugy...:DDD
2010. jún. 4. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!