Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyáshoz, izmosodáshoz...

Fogyáshoz, izmosodáshoz bevált valakinek a Your Shape: Fitness Evolved (xbox fitness játék)?

Figyelt kérdés

Most készülök megvásárolni, de mivel 2012-es játékról beszélünk, kicsit tartok tőle, hogy esetleg mar nem korunknak megfelelő gyakorlatok vannak benne.

A célom 2-3 kiló leadása, azután pedig izmosodás.



Akinek van tapasztalata a játékkal kapcsolatban, ne tartsa magában! Köszönöm! :)


23/L



2018. jan. 8. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Kétszer is elolvastam a kérdést, mert azt hittem, rosszul látok. Nem akarom elhinni, hogy valaki feltesz egy ilyen kérdést és még komolyan is gondolja. Komolyan itt tartunk, hogy ennyire lusták lennének az emberek? Ne xbox-al akarj lefogyni. Menj ki szépen a szabadba, vagy edzőterembe és ott kezdj neki. X-box előtt nem fogsz izmosodni, fogyni meg pláne nem :D
2018. jan. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az xbox fitness játék kinect játék, tehát mozogni kell, nem pedig ülve gombokat nyomkodni.

Teljesen mindegy mikori, ha kalóriát égetsz vele és ezáltal megfelelő étkezés mellett fogysz is. Ez nem tud elavulni.

2018. jan. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha te ettől jobban alszol kedves utolsó, akkor legyen:) Próbáltam az ilyen játékokat és semmire sem jók. 2 óra játék után semmi fáradságot nem éreztem, bár lehet ez azért van, mert én a mindennapi, normális sporthoz vagyok szokva. Az ilyeneket a lusta embereknek találták ki.
2018. jan. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó, pontosan erre voltam kíváncsi, mert én is így gondolom! Ment a zöld :)

Első: Neked inkább nem is írok semmit, egy pirosat azért kaptál, mert nem a kérdésre válaszoltál. Köszi, hogy jöttél ;)

2018. jan. 8. 15:38
 5/8 A kérdező kommentje:

Ha a mindennapi sporthoz vagy szokva, miért nem vagy vele tisztában, hogy milyen pulzusszám felett indul be a kalória égetés? Nem csak sportághoz van kötve.. De mindegy, ebbe ne is menjünk bele.

Én pl nem tehetem meg, hogy konditerembe járjak,a téli futástól pedig rendszeresen megfázom. Van az öcsémnek egy régi xboxa 360-a, használtan pedig meg lehet venni a játékot nagyjából 5 ezer ft-ért.

Igazából te azt mondod, hogy ha valaki nem konditerembe megy, vagy nem egy konkrét sportágat választ, akkor már lusta és esélye sincs a fogyásra...?!

2018. jan. 8. 15:43
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Az első hozzászólót leszólod, a harmadikat dicséred. Mint a két hozzászóló én vagyok, szóval nem értem, na mindegy :D Én sem járok kondiba. Nem azt mondom, hogy csak az tud formálódni és fogyni, aki konditerembe jár. Nem is szeretem a konditermet. Ezek a játékok arra nem jók, hogy sportos alakod legyen. Rém gyenge kifogás, hogy nincs pénzed kondira, télen meg nem sportolsz kint, mert megfázol.

1. Nem kell konditerembe járni, hogy sportolj.

2. Megfázol? Öltözz fel normálisan. Ha ezek után is mindig megfázol, akkor valami gubanc van a szervezeteddel, de majd hozzászokik. Itt az ideje megedzened az immunrendszered, mert az nem normális, hogy egy téli futástól megfázol. Igazi tél még nem is volt, simán lehet kint sportolni.

3. Ha ennyire nem akarsz kint sportolni, akkor csináld szobában, de ne ilyen x-boxon keresztül, könyörgöm. Vegyél egy ajtófélfára szerelhető húzódzkodórudat, push-up bart és mehet az otthoni kondi. Otthoni saját testsúlyos edzés. Ezerszer jobban megmozgat, mint az ilyen szaros x-boxos játékok. Bár úgyis feleslegesen koptatom a szám, hisz te már elhatároztad, hogy xboxal fogsz izmosodni...csalódni fogsz.

2018. jan. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Persze. a regenerátor beinditja a sunád és megrigulálja a szőrt a porizon sejtekkel. és eljuttaja az agyadig a pirokausztukulut.
2018. jan. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az izmosodáshoz nagy(!) súlyok használata és megfelelő étkezés kell, a nőknek pedig még így is meg kell küzdeni minden gramm izomért. Mindezt olyan gyakorlatokkal, amik 100 éve és az ókorban is ugyanolyan hatásosak voltak, és a mai napig azok, mert az emberi test egyféleképpen működik. (Guggolás, felhúzások, húzódzkodások, nyomások, hogy csak az alapokat említsem.)


Felesleges először fogyni és utána izmosodni (főleg, hogy nem extrém túlsúlyról van szó), ha izmosodsz és mozogsz, akkor valamennyire csökkenni fog a testzsírszázalékod is, főleg kezdőknél létezik az izomépítés és fogyás egyszerre. Ha ez nem is történne meg, a felszedett izomban köszönhetően sokkal feszesebb lesz az egész tested, szóval az a 2-3 kiló az gyakorlatilag elveszik. Mindez persze csak akkor, ha megfelelően edzel. Amúgy ennyit a ciklusod alatt is ingadozhat a súlyod, szóval nem egy nagy különbségről beszélünk.


Ha eleget ugrabugrálsz és keveset eszel, akkor fogyhatsz, de az izmosodás gyakorlatilag esélytelen. Csinálj inkább valami értelmesebb dolgot (pl. HIIT, saját testsúlyos edzések), otthon is lehet egy csomó mindent csinálni, főleg kezdő szinten.

2018. jan. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!