Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy hozhat ki a kaloriabazis...

Hogy hozhat ki a kaloriabazis 564 kcal kalória keretet egy napra?

Figyelt kérdés
Mindent jól állítottam be, heti fogyás beállításával 1 kilós heti fogyással.

2018. jan. 10. 19:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy túl irreális 1 kilós fogyást beállítani egy hétre, ha 62 kilóról akarok 55-re fogyni? Csak akkor sikerülne, ha 564 kcal lenne a napi fogyasztásom? (Ami persze sosem lesz így).
2018. jan. 10. 19:26
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Túl nagy fogyást állítottál be mozgás nélkül, van ilyen.

Kis felesleggel irreális ez, persze az oldal nem tudhatja a kalóriaigényedet, csak tippel valamit.

2018. jan. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamit te állítottál be rosszul - az ottani fórumban kérdezz utána, a régebbi felhasználók rengeteget tudna segíteni, hogy mit hogy kellene beállítani. De a heti 1 kg valószínüleg túl sok, föleg, ha nem sok fölösleged van, esetleg a normál szint alá akarsz menni.
2018. jan. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg is válaszoltad a kérdésed. Irreális, egészségtelen, tarthatatlan, butaság. Napi 1100 alá ne menj. Légy türelmes ne egy hónap alatt akarj lefogyni ennyit.
2018. jan. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miket állítottál még be, mert ennyiből nem lehet megmondani.

Ott a heti kívánt fogyáson kívül még 7 adat alapján számol.

Azokra mit adtál meg? ( Nem, születési év, magasság, jelenlegi testsúly, életmód, cél testsúly, módszer)


Az oldal motorja ezek alapján egy egyenlet alapján számol, nem "szentírást közöl. Le is írják, hogy szakértők heti 0.25 - és 1 kg. fogyást tartanak normálisnak, úgy, hogy nők 1200m férfiak 1500 kalória alá nem mennek naponta.

Nyilván a jelenlegi adataiddal irreális a heti 1kg. Én is megtudtam a saját valós adataimmal adni hogy heti 3 Kg-ot szeretnék leadni, ki is hozott napi -1200 Kcal-ás keretet.

2018. jan. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Azért állítottam be 1 kg-t, mert az a max egészséges fogyás.

Csak így meg az egész minden elcsúszik, mert nem látom mennyi ch, fehérje és zsír kell még.

Sosem mennék 1100-1200 alá. Egyszer már megfizettem a tanulópénzt érte.

2018. jan. 10. 20:56
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves 5. Válaszadó.

Mindet kitöltöttem, amit írtál. De akkor majd máshogy csinálom. Nem heti fogyást állítok be. -1200 😁 ahhoz azért sokat kellene tornázni éhgyomorra.

2018. jan. 10. 20:59
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a heti 1 kiló fogyás általában reális, de ahhoz kis feleslegnél rendesen kell mozogni s akkor is lehet, hogy necces.
2018. jan. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A mozgás meg van. Heti 3 aerob és 2 kardio
2018. jan. 11. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!