Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hánytatással 1 hét alatt 5...

Hánytatással 1 hét alatt 5 kg-ot lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Barátnőm 1 hete "diétázik",de 1 hét alatt normálisan nem lehet ennyit fogyni.Hánytatással lehet?
2018. jan. 10. 23:07
 1/7 anonim válasza:

Simán lehet.

De nem túl egészséges.

2018. jan. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
88%
Igen, csak nem lesznek látható jelei, ellenben megéri rengeteg ásványi anyagot és vizet veszíteni, kimarni a nyelőcsövet, meglazítani a foggyökereket, legyengíteni az immunrendszert, előidézni az öregedést, lassítani a regenerálódást, végül pedig eljutni a halál sarkára csak azért, mert egészségre bizonyítottan nem káros tápláló étrenddel és napi 1 óra ugrabugrálással túl sok agykapacitást igényel. Gratulálok neki!
2018. jan. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tuti nem menne. Egy idő után nincs is mit hánynod, ha nem eszel, mégis miből jönnének a kilók?

A totális böjt levihet 2 kilót is, edzéssel is kilók mehetnek (de erre kevés ember képes), megfelelő étrenddel több kiló víz távozhat... Össze lehet hozni az 5 kilót, persze igazi fogyásként, zsírból igen nehéz, már-már megkockáztatom, hogy lehetetlen, egy önsorsrontó, átkozottul jó állóképességű embernek talán megy. Vagy aki nagyon kövér, nagyon nagy kalóriaigényű s pluszban még odateszi magát. 5 kiló zsír és pár kiló izom elvesztése azért bitang nagy kalóriadeficitet igényel, nem akárki tud minimális evéssel egész nap edzeni napokig...


Borítékolható, hogy nem zsírból fogyott ennyit a lány.

2018. jan. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem. Ha 1 hete hánytatná magát, már kiszáradt volna és kórházban lenne. Pláne, hogy ha nem eszik, akkor nem is tud mit kihányni, csak gyomorsavat meg epét, egy ilyen mutatvánnyal pedig egy életre tönkreteheti a szerveit.

Hagyd rá, hadd csinálja, az ilyenekért nem kár ám.

2018. jan. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem levegő diétán van, vagyis ha ez így van csak nagyon-nagyon kevés táplálékot vesz magához, akkor is csak alacsony kalória tartalmut, és lehet kombinálva valami zsírégető tablettával\ teával a dolgot.
2018. jan. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért akar egyáltalán ilyen gyorsan ennyit fogyni? Szerintem vagy komoly önértékelési problémái vannak, vagy tisztában van azzal amit csinál és bevállalja. Nem tudom. Normálisnak biztosan nem az amit csinál.
2018. jan. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen simán és lesznek látható jelei. Nagyon meg fog látszani az az 5kiló felesleg.


Én hánytattam magam 48kilóról 40kilóra 2hét alatt minden nap keveset ettem épp annyit hogy ne keljen sohak hányni és ennyi. A tésztákat husokat került nem valami kellemes mikor visszajön..

2023. febr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!