Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20kg felesleget ti mennyi idő...

20kg felesleget ti mennyi idő alatt tudtatok leadni? Ilyen nagy súlyfeleslegnel gyorsabban indul be a fogyás?

Figyelt kérdés

2018. jan. 11. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

1: Nem a feleslegtől függ, hanem attól, hogy első fogyókúra-e.

2: VAN fogyókúra kategória!

2018. jan. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sokat segítettel...
2018. jan. 11. 15:39
 3/9 anonim ***** válasza:
27%

Heti 50 deka, amit a szervezeted büntetlenül elvisel. tehát 40 hét alatt saccperkábé..


amúgy felszedni húsz kiló is mutatvány, de leadni az már kihívás.


Az első hónap fogyása gyorsabbnak tűnik, aztán beáll a szervezeted a takarékos üzemre. Először 1300kcal a napi bevitel, hogy barárkozzon a szervezeted, aztán egy hó után lehet 1100 kcal is. Alá ne menj, mert az már veszélyes, és ha elveszted azt a kicsike akaraterőd, akkor a dupláját hízod vissza.


Felesleges megfogadni mindenféle sportot, meg hókusz-pókuszt, elegendő, ha éled az életed..csak tartsd be a napi 1300-at.


cukros leveket ne igyál, még véletlenül sem. a vesédre nagyon ügyelj.

2018. jan. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
párom kb. 1 év alatt adott le 18kg-t, elég kemény edzésekkel, odafigyelve az étkezésre.
2018. jan. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%

"Sokat segítettel..."

Igen, képzeld.

Tudod, ide járnak azok az emberek, akik foglalkoznak is a kérdéseddel, és talán még jó válaszokat is tudnak adni.

2018. jan. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Mikor én fogytam 38 kilót 10 hónap alatt, akkor az első 20 lement kb 4,5 hónap alatt.
2018. jan. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

5 hónap alatt. Első hónapban 6, majd 5, azután 3-asával mentek a kilók.

A következőt tettem:

•napi 6x-i étkezés

•napi 1,7 liter víz

•napi fél liter zöldtea

•minden este 3dl citromos víz(rendes citromot kifacsarva sima csapvízbe)

•napi 1500kcal(fokozatosan hónapról hónapra levíve 1200-ig)

•reggeli 350kcal, utána 4x250kcal, majd a vacsora már csak 150kcal

•este 5-kor az utolsó étkezés, ami után fél órával a citromos víz

•ételek aránya:50%zöldség, 30%fehérje, 10%gyümölcs, 10%zsír.

•napi 30-40-50-60perc szobabiciklizés(fokozatosan emelve az időtartamot és az intenzitást)

•minden 2.napon este 20perc torna netes videóra


Kb ennyi.

2018. jan. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

20 kiló nekem több év volt, de az első tizenpár kiló bőven egy éven belül lement, ami nekem pompás tempó.

30 kiló feleslegnél is nagyon nehezen indult a dolog (de ez egyéni probléma, megszoktam a hatalmas kalóriatöbbletben evést s normál étrenden szükségem is volt rá, hogy jóllakjam), 20 kilóval könnyebben se nehezebb, ha épp nem éhezem a kalóriakeretemen belül. Csak akkor már belefáradtam kissé.


Fél év alatt is reális lehet a dolog, ha odateszed magad, persze.

Nem a feleslegen múlik, hogy mennyire könnyen fogysz, bár korreláció persze van. De van, aki 100 kiló plusszal is csak hízik és hízik, neki bizonyára nem könnyű csak úgy fogyni...

2018. jan. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#7:Hány kg voltál,amikor kezdted?Illetve hány cm vagy?Milyen videóra edzettél,belinkeled?:) Köszi a választ előre is mindenki nevében,akit érdekel! :)
2018. jan. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!