Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ételeket etettek...

Milyen ételeket etettek fogyokura alatt? Mennyit itattok na és mit?

Figyelt kérdés

2018. jan. 12. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a kenyér és tésztaféléket, valamint az édességet, cukrot(kivéve a természetes gyümölcscukor) hagytam el. Napi 6x ettem keveset. A reggeli a legtöbb kalória, aztán picit kevesebb és a vacsora már csak 10-150kcal körül. Reggelire sonkaféle, tojás, sajt zöldségekkel. Következő gyümölcs, utána szendvics, aminek káposzta vagy saláta levél az alapja, utána főtt étel(általában leves, de ha nem, akkor is figyeltem, hogy sok zöldséget tartalmazzon, diétás legyen), utána egy kis diákcsemege és vacsora túró, cottage cheese vagy natur joghurt (pluszba egy kis fahéj, kakaópor vagy lekvár, amiben édesítőszer volt cukor helyett), esetleg nyers zöldség. Reggel zöld teát ittam, este citromos vizet, napközben csapvizet vagy szénsav mentes ásványvizet. Néha a gyümölcs helyett házilag készített frissen facsar, vegyes, rostos gyümölcslevet ittam, illetve volt, hogy másik étkezést is kiváltott, amikor már nem is voltam éhes vagy ilyesmi. Kb 2,5litert ittam/iszok egy nap, de van, hogy 3-4-et nyáron..
2018. jan. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag mindent, csak mértékkel és mindennek az egészségesebb verzióját.

Cukor és liszt minimális. Burgonya csak natur sütve olajjal éppen csak meglocsolva, rizs minimális.Fehér kenyér egyáltalán nem, helyette teljes kiőrlésű vagy abonett. Tésztából csak teljes kiőrlésű.

Estére már csak fehérje+ zöldség.

Nasiként joghurt vagy gyümölcs és sütöttem párszor diétás sütiket.

Ha kollégáim mondjuk csokival kínáltak nem féltem elvenni egy kockát. :)

Folyadék csak víz, naponta 2,5l. Esténként citromfű tea.

Mozgás szempontjából zsírégető edzésprogram (otthon) és kardio (taposó és szobabicikli).

2018. jan. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Naponta 2.5-3l, szensavmentes asvanyviz

en meg most is tartom a dietam, nemreg kezdtem de mar dietaztam csak visszahiztam fel ev egeszsegtelen zabalas utan

napi 5x eszem

reggelire teljeskiorlesu kolln zabpelyhet alpro vegan csokis tejjel, afonya, malna, kiwi. de szoktam meg chia magos pudingot is, szinten gyumikkel vagy lehet turmixot :)

tizoraira teljeskiorlesu barna szendvicset szoktam ilyen natur, zsirdus lagysajt kremet es 95%os sonkat de avokadoval is meg lehet kenni es lazaccal enni

ebedre rantotta, tukortojas, omlett vagy barmilyen tojasos cucc

uzsira egy almat, pufi rizset vagy egy joghurtot

vacsira pedig csirkemellett zoldsegmixszel:)


ez egy mintaetrend, de mindig mas meg amihez kedvem van. szoktam turot enni vagy abonettet, banan+tojas palacsintat

2018. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!