Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 3000 kalória körül...

Napi 3000 kalória körül fogyasztó lányok, hány kilósak vagytok?

Figyelt kérdés
Én 82-83 és 167 centi.
2018. jan. 12. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
És miért eszel ennyit?ez nagyon sok.
2018. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mert csak ekkor érzem azt, hogy jóllaktam. Persze nem vitás, hogy sok, tényleg le kéne fogynom.
2018. jan. 12. 21:50
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 2800-at eszem. 48kg vagyok 152cm-hez. De én sokat sportolok. Napi 130-1500körül égetek.
2018. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Soha nem ettem 3000 kalóriát, pedig testépítek... :o Mármint alkalomadtán besikerül annyi, de tartósan nem. Annyi még egy (naturál) rendszeresen sportoló nőnek is valószínűleg sok, hacsak nem 185 magas és 70-80 kiló. Ha nem akarsz 100+ kilóra hízni, hagyd abba! Valószínűleg rosszul eszel, azért nem laksz jól kevesebbel. Legalább mozogsz valamit? Ha nem, hamar be fog krepálni a szív és érrendszered. :/
2018. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Sajna akkor még nem számoltam, de elnézve, hogy a 2000-2500 kcal milyen durván kevésnek tűnt utána, tuti ettem ennyit s a te szinteden álltam meg, tovább nem ment. Szerencsés genetikám van ahhoz, hogy ne tudjak nagyon elhízni és soha, semmiképp ne hízzak gyorsan (mondjuk havi 1 kiló, az igen gyors, arra esélyem sincs,ha éppnem vagyok vékonyabb). Plusz azért teljesen inaktív nem voltam s eleve igényeltem kb. 2400 kcalt mozgás nélkül, ezt a fogyásom alapján tudom. 3000 igazán nem sok, az sétával is összejött jobb időkben.

Sokan persze sokkal tovább hízhatnak ennyivel, ez mozgásmennyiség, izomtömeg és anyagcsere kérdése.

2018. jan. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyivel kevesebbet ehetek, 168centi és 58kg vagyok.
2018. jan. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

ÖN TÚLSÚLYOS

Ön némi túlsúllyal rendelkezik. Mindenképpen kell foglalkozni ezzel a néhány felesleges kilóval, a múló idő sajnos csak újabb kilókat fog magával hozni. Most még viszonylag kényelmesen (mozgással, enyhébb fogyókúrával, egészségesebb táplálkozással) megszabadulhat a súlytöbblettől. Vizsgálja felül étkezési szokásait, vásároljon új szakácskönyveket, és meglátja, egy csomó olyan receptre fog bukkanni, melyek ízvilága hasonló ahhoz, amit Ön megszokott, de jóval egészségesebbek. Hosszabb távon egészsége is veszélyben forog, ha továbbra is ezen az úton jár, hiszen az elhízott embereket sokkal nagyobb mértékben fenyegeti a magasvérnyomás-betegség, cukorbetegség, zsíranyagcsere-zavarok, mozgásszervi és légzőrendszeri panaszok stb.



:)

2018. jan. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
117:)
2018. máj. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Különben nem hiszem, hogy azért nem lakok jól kevesebbel, mert nem rendes kajákat eszem. Én inkább úgy gondolom, azért lakok cs k jól ilyen sok kalóriával, mert egy 80 kiló fölötti testnek egyszerűen kell ennyi, hogy fenntartsa magát. Ez abból is látszik, hogy ennyi a szükséges kalória, mert évek óta nem híztam tovább, igaz, nem is fogytam.
2018. máj. 26. 10:15
 10/13 A kérdező kommentje:
Persze nem vitás, hogy ekkora súly nem egészséges, csak azt akarom kiemelni, hogy rendes kajákat eszem.
2018. máj. 26. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!