Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? 14/L

Hogyan fogyjak le? 14/L

Figyelt kérdés

14 éves vagyok 153 centi és 55 kg! A suliban a védono nagyon meglepodött azon hogy milyen nehéz vagyok, azt mondta hogy már nem növök. Már hónapok óta próbálok fogyni de mindig elszúrom. Pl: 2 hetig egeszsegesen eszem de körülöttem mindenki zabál és úgy is csak 40 kg a súlyuk én meg hirtelen megkívánom a csokit és egy csomót bezabálok és az a ket het munkaja egy perc alatt semmibe mgy.

A célom az 48-49 kg! Annyire szeretnék könnyu lenni úgy érzem mindent megtennék 6 kg fogyásért! Légyszi mondjatok életmódváltási tanácsokat! Ui: 1 hét múlva felvételizek és eleg stresszes vagyok, pedig május óta készülok rá. Az lehet hogy emiatt nem tudok fogyni?


2018. jan. 14. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ott a baj, hogy nem kell full egészséges és mindent kizárni az életedből. Ha alkalmanként eszel 1-2kocka csokit, azzal semmi baj nincs.

Viszont nem említetted, hogy mennyit mozogsz, sportolsz-e vmit. Mert az nem ártana.

2018. jan. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, az lemaradt, hogy a kalória deficit a lényeg. Ehetsz akármilyen egészségesen, hasokat eszel nem fogsz fogyni.
2018. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia! Nem sportolok sokat futok napi 20 percet altalaban.
2018. jan. 14. 15:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyél kicsit kevesebbet a szokásos adagokból, a csokit meg csökkentsd a minimumra!
2018. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Napi 20 perc mozgás elég. DE ne zabálj csokit ezerrel, mert akkor semmi értelme.
2018. jan. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!