Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le? Mit egyek...

Hogy fogyjak le? Mit egyek mit ne?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok 164 cm és 53kg de fogyni szeretnék... Heti 5 tesim van + heti 1 röplabda edzés. Mit csináljak hogy lefogyjak és szép alakom legyen?
2018. jan. 10. 23:50
 1/4 anonim válasza:
Szerintem az alkatod pontosan az ideális kategóriába tartozik, a BMI index szerint legalábbis. Étkezz egészségesen, legalább napi 5x, édesség helyett lehetőleg gyümölcsöt fogyassz. Szerintem nem fogyni szeretnél, hanem szép alakot. Alakformáló tréningeket rengeteg helyen indítanak, menj el egy edzőterembe érdeklődni.
2018. jan. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok fogyásra nem lehet szükséged, persze lehet,hogy van pici felesleged, ezt vakon nehéz megállapítani.

Válts egy jobb életmódra, ha viszonylag OK vagy e téren, akkor is lehet fokozni, de ha nem, akkor picit egyél szolidabban (vagy többet és szedj fel izmot, ez határozottan jó ötletnek tűnik, de nem mindenki akar izmosabb lenni).

2018. jan. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
"Imádom" az ilyen és ehhez hasonló kérdéseket,amikor valaki az 53 kilójából fogyni akar... Mi van?!?!
2018. jan. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Márpedig simán lehet feleslege, ha nem izmos... Én is fogyni akarnék, ha 53 kilósan mondjuk úszógumim lenne, pedig igazán normálisan állok a kérdéshez, nem vonz a vékonyság, csak a karcsúság vagy szolid szálkásság (de mind férfiben, mind nőben a kellő mennyiségű hájjal ellátott testet szeretem, ami az egészséges szintet is adja).
2018. jan. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!