Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettől hízhattam, vagy nem...

Ettől hízhattam, vagy nem történt semmi baj?

Figyelt kérdés

Régebben kicsit keményen diézáztam, mostanra lazítottam a szabályokon, és most egy ideje tartom a súlyom. Egészséges életmódra váltottam (szinte nem is eszem zsírral, olajjal készült ételt, sültkrumplit, hamburgert, mekiskaját teljesen kiszedtem az étrendemből) rengeteg zöldséget és gyümölcsöt eszem. Húsokat mindig párolva eszem, rántás nélkül. Tésztaféléket amúgy sem szerettem sosem, és burgonyát, rizst sem ettem már jó ideje. Szénhidrátot teljes kiőrlésű termékekből viszek be a szervezetembe, meg reggeli zabpehellyel, ilyesmivel.

Tegnap viszont volt egy céges buli, és elszaladt velem a ló... a párom is unszolt, hogy egyek, meg ne akarjak folyton egészségesen élni, az édességek néha kellenek, így hát ettem csomó mindent... nem zsíros olajos dolgokat, hanem inkább cukros szénhidrátokat, sütiket, meg édességet, meg kis partiszendvicseket. Minimum 3500 kalóriát tuti megettem, mert jó krémesek voltak a sütik. Az alapanyagcserém 1600-1700 kcal körül van, és tegnap sajna nem mozogtam sokat, kocsival mentünk mindenhová, szal max. 2000 kcal-t ha felhasználhattam. Lefekvés előtt kb. 5 órával ettem, szal nem közvetlen lefekvés előtt zabáltam tele magam, de így is lerakódhat valamennyi zsír rajtam?:S


2010. jún. 5. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy kilengéstől még senki sem hízott el
2010. jún. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

azért felhívnám a figyelmedet, hogy zsírra is szüksége van a szervezetednek,.....


[link]

2010. jún. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszer belefér az ilyesmi, a lényeg, hogy ne legyen rendszeres.
2010. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!