Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen az alakom. Nagyon durva?

Honexya kérdése:

Ilyen az alakom. Nagyon durva?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Bevallom,van rajtam kicsi felesleg. De nem durva hogy majdnem az osszes felesleg az alsotestemre megy? A derekam 75 cm, a csipom 115 cm :/ mar egy ideje dietazom, mellette sulyzos edzesezek, egyik nap combra, fenekre, masik nap hasra es karra. Nincs pihenonap. Mellette mindennap iszok 1x feherjet kozvetlen edzes utan, plusz ugrokotelezek.

2018. jan. 18. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Genetika, kinek hova megy. Sokunknak hasra megy, az se poénos, 30 kiló felesleggel is vékony az alkarom, csontos a kezem, és 10 kilóval is igen hájas a hasam. Ritka asszimmetrikus fogyás, ez van. Mire rendesen lefogyunk, nem lesz aránytalanság - vagy csak sokkal kisebb.
2018. jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ugyanezek a paramétereim és ugyanaz a kategória vagyok hízás szempontjából.

Mire érdemben látszik, hogy fogytam combról, csípőről és derékról a karom már nagyon vékony és a bordáim is látszanak.

Szoktam is mondani, hogy a felsőtestem 50 kilósnak néz ki, deréktól lefelé meg 63 ☺.

Tehát nagy türelem kell.

Jó amit csinálsz, de kell a pihenőnap. Nem fogod vele vissza a fejlődésedet egyáltalán. Az izmoknak kell a regenerálódás.

Később egy szálkásító étrend és rendben leszel.

2018. jan. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Durva, de ilyen dolog ez a genetika!

Jól teszed, hogy diétázol! Az edzéseken viszont lehetne még variálni; nem kell annyi súlyzós, elég lesz heti kettő-három, akkor viszont ne fenékre meg karra és hasra eddzél, hanem a teljes testes edzéseket végez az alapgyakorlatokkal; guggolás, felhúzás, fej fölé nyomás, evezés.

Az ugrálókötelezés szerintem túl intenzív és nem bírod annyi ideig csinálni, hogy beindítsd a zsírégetést, szóval inkább csak az állóképességed edzed vele. Helyette valami hosszabb ideig végezhető, de kevésbé megterhelő kellene; mondjuk szobabicikli vagy ellipszistréner, az mehet minden nap is egy óra.

Csó!

2018. jan. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Körte vagy, ennyi. Hátra is kellene edzened, az nagyon fontos, ill. a mélyizmok edzése is, amire nagyon jó a plank (több változata is van).
2018. jan. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Körte vagy, ennyi. Hátra is kellene edzened, az nagyon fontos, ill. a mélyizmokra is, plank jó rá (több változata is van).
2018. jan. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Homokóra alakom van, a vállam is majdnem olyan széles mint a csípőm.

Bírom az ugrókötelet, főleg hogy élvezem, így nem veszem annyira észre ha fáradok :D

Amíg karra,hasra edzek addig pihen a lábam és a fenekem, és amíg lábra és fenékre edzek addig pihen a karom és a hasam^^ de lehet én logikázom túl :D

2018. jan. 20. 17:37
 7/11 anonim ***** válasza:

Az ember nem egy nagy has, amiből kinő két kar meg két láb. Van vállizmunk, mellizmunk és hátizmunk is!

Aztán persze logikus, hogy karra edzel, másnap pihenteted és lábazol, de nem ezek a leghatásosabb gyakorlatok. A hatásos gyakorlatok, mind izomépítés, mint kalóriaégetés szempontjából a több izmot megmozgató alapgyakorlatok, mint amilyen egy felhúzás vagy egy fej fölé nyomás.

2018. jan. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem én, de nem fogok egyből húzódzkodással kezdeni. Ha majd izmosabb leszek, majd elmegyek konditerembe és megkezdem a durvább gyakorlatokat is de addig hiába próbálkozok ezekkel mikor 1 centit ha tudok húzni magamon, hisz nem nagyon csináltam még ilyet.
2018. jan. 20. 20:04
 9/11 anonim ***** válasza:

hmm szó nem volt húzódzkodásról de ez most mindegy.

Annyi lenne a lényeg, hogy elég lenne két-három súlyzós edzés is egy héten, de az legyen normális edzés alapgyakorlatokkal, mert azok a hatásosak és nem a hasprések, meg láblengetések, meg nem is a karedzés.

Egyébként meg ez az egyszerűbb út is! Nem kell minden egyes nap bajlódni, ahogy most csinálod, igenis kell a pihenőnap, de az a kettő vagy három nap legyen rendes edzés, teremben, normális súlyokkal és gyakorlatokkal.

2018. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk kár ezen leragadni! Ha fogyni akarsz a súlyzós igazából csak arra szolgál, hogy az izmaid megőrizd és amikor lemegy a háj ne egy plöttyedtfos legyél!

A lényeg úgyis a kaja

2018. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!