Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kg-t kéne fogynom?

Hány kg-t kéne fogynom?

Figyelt kérdés

Halihali.

15 éves vagyok, sportolok.(Amerikai futballozom)

Szerintetek hány kg-t kéne lefognyom, és nagyjából menniy lehet a testzsír %-om? Köszi.


15f 103kg 186cm



2018. jan. 18. 22:31
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]


Bocsi lemaradt


WARNING: FEHÉRBÁLNA VESZÉLY :D

2018. jan. 18. 22:33
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megmondani s nem is kell, akár még az izomtömeged is változhat valamit menet közben... Kezdj életmódváltásba s majd észreveszed, ha már rendben vagy. Ha nem bízol a szemedben, akkor pedig majd mérj testzsírszázalékot. Egyelőre nincs sok gondolkodnivaló, bizonyára elég sokat kell fogynod.
2018. jan. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megnéztem a linket, töröljük a bizonyára szót. Sokat kell fogynod, de képpel se lehet megmondani kilóra.
2018. jan. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

A megadott adatok alapján az Ön jelenlegi kalkulált testzsír% értéke 23%.

A kalkuláció alapján jelenleg Ön a(z) Túlsúly kategóriába tartozik.


Az Ön kalkulált zsírtömege jelenleg 23.7 kg.


Az Ön kalkulált zsírmentes testtömege jelenleg 79.3 kg.


[link]

2018. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha olyan akarsz lenni, mint a többi korodbeli, akkor úgy 50 kilót. De szerintem elég egy 20-at, és akkor olyasmi leszel mint én. Én sem vagyok éppenséggel kockás, meg lapos, de elfogadható, átlagos alkatom van. Lényeg, hogy legyen valami elszántságod, és nekikezdjél... sok sikert hozzá!
2018. jan. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha izom is van (vagy lesz) rajtad, akkor a 90 kg szerintem teljesen jó lenne neked ilyen magassággal.

Mivel a háj nagy része a derekad körül van, javaslom a ch csökkentést, és súlyzós edzést (ha még nem csinálod).

2018. jan. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kiló nem megmondható, az a cél, hogy U-alakú legyél törzsben, s ne legyen zsírmelled.


4-es az az oldal hülyeség, nem is kér olyan adatot, amiből tényleg testzsírt lehetne kalkulálni.

2018. jan. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Évekig súlyt emeltem, és a csontom is nehéz.

Mellesleg Amerikai focizom, szóval izmos is vagyok, nem hiszem, hogy annyira sok zsír lenne rajtam, én is egy olyan 20kgra gondoltam. :)

2018. jan. 19. 15:39
 9/9 anonim ***** válasza:

4-es, az az oldal h*lyeségeket ír!

158 cm magas vagyok, 30-as nő, és 36-46 kg-ra teszi az ideális súlyomat! 47 kg-ra már azt írja, hogy túlsúlyos:D

Kérdező, úgy 20 kg-t kellene fogynod.

2018. jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!