Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hírességek mit esznek, hogy...

A hírességek mit esznek, hogy formában legyenek?

Figyelt kérdés
2018. jan. 19. 06:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Semmit.

Olvastam egyszer, hogy Nicole Kidman az egész napos forgatás alatt egy, azaz egy főtt tojást evett és kizárólag langyos vizet iszik.

Ez gyakorlatilag lefedi azt, hogy "semmi".


Azt se felejtsd el, hogy a speciális étrendet szakértő állítja össze, személyre szabva, az edzéseik is személyi edző állítja össze. Az idejének a 80%-a arra megy el, hogy formában legyen, mert ez a dolga.

Nem valószínű, hogy ugyanezt a színvonalat meg tudod fizetni és belefér az idődbe.

2018. jan. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hm...jó lenne tudni.

Bár, ha abból indulsz ki, hogy milyen sokan élnek önpusztító életet közülük nem csoda, hogy vékonyak.

A normálisabb életet élők tuti járnak zsírleszívásra, ezt-azt plasztikáztatnak.

És szerintem elég kevés, aki valós diétával és kőkemény edzésekkel fogy.

2018. jan. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Plasztikáztatnak és személyi edzőjük van meg edzőtermük a 68 szobás villában. Ja és dietetikusuk is.
2018. jan. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Tolják a házi kolbászt
2018. jan. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A legtöbben iszonyúan keveset esznek és rengeteget edzenek.

A hazai celebeknél is gyakran lehet látni,hogy felrakják pl instasztoriba, hogy mit ettek aznap.

Hát nekem reggelire is kevés lenne, az amit ők egész nap esznek.

Nyilván van biztos,aki normálisan kajál, de szerintem a legtöbbön elég nagy a nyomás.

Elég arra gondolni, hogy ha pár kilót is szednek magukra, akkor rögtön lehozzák a bulvárlapok, hogy mennyire meghízott meg biztos terhes.

Meg cikkeken keresztül elemezgetik, hogy mennyire vastag lett a karja meg ilyenek.

Hát én is állandóan fogyókúráznék, ha a paparazzik lépten nyomon fotóznának és aláznának utána, hogy milyen dagadt vagyok(pedig még akkor is normális alkatuk szokott lenni)

2018. jan. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a női hírességekről van szó, a legtöbbre nem mondanám, hogy formában van, a csontkollekció jobb szó rájuk. Szóval valószínű, ahogy előttem írták, hogy kb. semmit.
2018. jan. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ahányan vannak, annyiféle étrendjük van :)

Vannak köztük vegák és vegánok, vannak, akik paleóznak, Madonna a makrobiotikus étrendet követi, Halle Berry pedig ketogénezik...

És biztosan sokan vannak, akik nem követnek speciális étrendet. De gondolom megengedhetik maguknak, hogy jó minőségű, vagy éppen különleges (és drága) ételeket egyenek.

2018. jan. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Madonna régebben tényleg makrobiotikus étrenden volt,de manapság... A legutóbbi inta sztorijában is ott volt,hogy cukrozott gabonapelyhet vagy ahhoz hasonlót,csokit,cukrokat evett,amíg a stúdióban csinálta az új lemezt.Igaz meg is hízott magához képest.Ráadásul szerintem fele annyit sem edz már,mint még pár éve.
2018. jan. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*insta sztorijában
2018. jan. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!