Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy fogyjak?

Mit csináljak hogy fogyjak?

Figyelt kérdés

6 hónapja született meg a kislányom, és a terhesség alatt nagyon sok felesleg feljött rám. Igaz addig sem voltam túl vékony de most sem szeretnék sovány lenni csak menjen le ami feljött.

3 hete figyelek arra hogy mit eszek és tornászok is.

R.R 20 perceseivel kezdtem de már többfélét nézegettem. Mi lenne az ami a leghatásosabb?

165/90 kg vagyok, kb 3 kg menz már le de szeretnek valami hatásosabbat kipróbálni.

Persze nem nagyon tudok itthonról elmozdulni a kicsi miatt.. tanácsok?

köszönöm előre is.


2018. jan. 19. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem csak az edzés a lényeg, kevesebbet kell enned. Bár ha szoptatsz, előbb a dokit kérdezd meg, mielőtt drasztikus fogyókúrába fogsz.
2018. jan. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

3 hét alatt 3 kg az nagyon is korrekt. Ennél gyorsabban zsírból úgysem fogysz, és csak egészségtelen módokon szabadulhatnál meg mondjuk némi izomtól:(

Használd a kalóriabázist, legyél kb. 500-as napi kalóriadeficitben és figyelj a fehérje-CH-zsír arányokra!

2018. jan. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nem szoptatok már. Megválogatom miket eszek, próbálok több zöldséget és gyümölcsöt enni, de úgy érzem nincs hatása.

Megpróbáltam a 90 napos diétát is , de nagyon sok negatívat olvastam róla, így abbahagytam..

Így érzem hogy most nagyon elszánt vagyok és szeretnek lefogyni.

2018. jan. 19. 11:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Először is, gratulálok a picurhoz! :)

Véleményem szerint, amíg szoptatsz ne kezdj semmilyen diétába, mert ha emiatt nem lesz tejed vagy bármi, akkor rosszul fejlődhet a baba. Amikor már nem cumizik, akkor elkezdheted annyival, hogy számolod a kalóriákat. Ergo kevesebbet eszel, de nem kell drasztikusan. Ha elkezdett lemenni pár kilo, akkor heti 3x kardio mozgást javaslok, mert ez a fajta edzés égeti legjobban a zsírt. Előszőr amennyit bírsz, nem kell sok, mondjuk 20perc, ezt fokozatosa emeld. Ha már bírsz többet is, akkor kardio mellé edzeni, tornázni is lehet, heti 3x. Ez így 6nap edzés egy héten, plusz, ha a kalóriákra is figyelsz pár hónap alatt visszamegy.

Sok sikert!

2018. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ennél gyorsabban ne akarj fogyni, ez így jó.

Nézd meg mennyi a napi kalória szükségleted és menj alá 250 kcal-al.

Többel ne, mert kimerült leszel, a picihez pedig kell az energia. :)

Hidd el, jó úton jársz. Most még 20 perc megy Rékából, később több lesz az is.

A folyadék bevitelre figyelj oda. Sokan semmisnek veszik, pedig nagyon fontos.

Tartsd ezt a heti 1 kg fogyást, bőven elég.

Ha egészségesen fogyol kisebb az esély, hogy visszahízz. Kitartás!

2018. jan. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó eredményt értél el, ne akarj semmi gyorsabbat, az egészségtelen. Legyen türelmed és kitartásod, s akkor biztosan eléred és meg is tudod tartani a súlyodat.
2018. jan. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Olvastam, h mar nem szoptatsz, uh en az eletmod valtoztatasat javasolnam.

Ne fogyozz, valtoztass!!!

En szeptemberben hataroztam el magam. Azota folyamatosan fogyok, jelenleg 17 kg minusznal tartok! Semmit nem vonok meg magamtól, viszont mindent lecsereltem.


Tehat cukor helyett: eritrit/stivia/negyedannyi

Liszt helyett: teljes kiorlesu tonkolybuza liszt vagy maglisztek

A tejfogyasztast mersekeltem, nekem jot tett.

Annyi plusz munka van vele, h magamnak sutom a kenyerem, es mindenfele sutit, nasit. Ez nekem mondjuk nem teher, mindig imadtam sutni.

Edesszaju vagyok, igy mindig keszitek magamnak edesitos zabkekszet, ami sokaig elall, de a fagyasztoban pl. Most is ott figyel par db kakaos csiga. Persze mind nekem valo alapanyagbol. De van itthon cukormentes csoki is. ;-)


Mar egyaltalan nem hianyzik a cukor, nagyon jol elvagyok az uj etrendemmel.


Ha melyebben erdekelne, irj ram nyugodtan, szivesen segitek elkezdeni! :-D

2018. jan. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat és kedvességeteket:)
2018. jan. 20. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!