Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tornázni szeretnék, hogy...

Tornázni szeretnék, hogy fogyjak, de nem bírom csinálni! Hogyan lehetne javítani az állóképességemen, hogy végig tudjak tornázni egy 1 órás R. Réka vagy B. Alexandra dvd-t megállás nélkül?

Figyelt kérdés
2018. jan. 23. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne egy órával kezdd!

20 perc, aztán fél óra, majd jöhet a többi.

Rékára szavazok. Vannak 20 perc önmagadért tornái. Kezdésnek tökéletes.

2018. jan. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ide torna, először elég lenne napi egy óra tempós gyaloglás is
2018. jan. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jók a Réka tornái. De kezd a 20 percessel. Majd ha az már kevés akkor lehet duplázni stb. Ne akard rögtön megváltani a világot. Ráérsz fokozatosan.
2018. jan. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezerféle jobbnál-jobb video van a youtube-on. Próbálgasd. Nekem sem ment elsőre. 10 percessel kezdtem, de ma sem tornázom 1 órát, max 30-40 percet.

Nekem a Bodyfit by Amy jött be legjobban, nem ugrabugrál :-)

2018. jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy javíts rajta, hogy tornázol. Idővel eléred majd az egy órát is.
2018. jan. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fokozatosság, nyilván. A múltkor 10 percet bírtam kényelmesen a tornavideóból, ami megjegyzem, gyaloglás volt, ha intenzívebb fajta is. Úgyhogy annyit csináltam. Pár óra múlva pedig a másik 10 percet.

Gyalogolni biztos tudsz, azzal lehet kezdeni, ha nagyon nincs állóképességed. De 10 perc torna is jó, ha már m,egy annyi. Először laza tornák, utána durvábbak, a végén akár ugrálósak, futósak is mehetnek, ha az tetszik. Azt is lehet, hogy szolidabb és erőteljesebb szakaszokat váltogatsz.

Gyakorlással sokat fog fejlődni az állóképességed. Addig is, sétálhatsz, biciklizhetsz, azok könnyűek. De a lazább tornák is jók. S míg én nem tudok futni 3 percet sem, tudok 20 kilóval fekvenyomni (tudom, hogy nagyon kevés, de lusta gyönge még-mindig-kezdő vagyok), s az is segít, bár máshogyan, mint a futás.

2018. jan. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!