Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogytatok futással?

Fogytatok futással?

Figyelt kérdés
Persze egy jó étrend az alapja mindennek, és a sport úgy lesz hatásos, tudom. Viszont kíváncsi lennék, hogy kinek mi a tapasztalata a futással, ki milyen eredményeket ért el vele? Jobban fogytatok futással, mint más mozgásformával?

2018. jan. 28. 10:16
 1/4 anonim válasza:
Nekem nem vált be. 22/L
2018. jan. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem nagyon bevalt de szerintem ez mindeniinel mas. Probald ki aztan ha nem tetszik/nem hasznos probalj ki mast
2018. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem fogyok, viszont bármit ehetek szinte és nem hízok. Ez is egy eredmény :) Annak idején spinninggel fogytam sokat, azóta futás+spinning mellett tartom a súlyom. Szerintem futással lehet fogyni, csak sokan rosszul csinálják és kiköpik a tüdejüket, túl gyorsan, magas pulzussal csinálják, ahelyett, hogy hosszabban, alacsonyabb intenzitással futnának. Előbbivel nem igazán lehet fogyni, csak szenvedsz és megutálod az egészet. Ha heti 2-3x futsz 1 órát közepes intenzitással (max 150-160-as pulzus), tuti, hogy fogyni fogsz (vagy ezt ki lehet váltani heti 2-3x 1 órás intenzívebb kardio edzéssel is).
2018. jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam futás és súlyzós edzés kombinációja használ, bár az is igaz, hogy nincs nagy súlyfeleslegem szerencsére, inkább csak alakformálásra van szükségem. A hasam és a derekam a kritikusabb rész, ahová gyorsan felszaladnak a kilók, ha elengedem magam. De rendszeres edzésekkel (meg persze egészséges étkezéssel) meg tudok tőle szabadulni.
2018. jan. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!