Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hét alatt mennyit fogytatok?

3 hét alatt mennyit fogytatok?

Figyelt kérdés
2018. jan. 19. 15:19
 1/7 anonim válasza:

Ha normálisan megválasztott étrend+edzés kombinációt igyekszel betartani, akkor az első 3 héten látszólag semmi sem fog történni. Nem változik a súlyod, az alakod sem, CSAK a szervezeted átáll egy másik módra, ami félkészít a tényleges fogyásra.

Az igazi eredmények ez után fognak jelentkezni. Amúgy heti 1 kg a maximum, amit a testet még nem viseli meg.

2018. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért pont 3 hét alatt akarsz lefogyni?
2018. jan. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem 1 kiló megy le ilyenkor, ha nagyon jó vagyok, súlyfeleslegtől függetlenül, persze 2-3 is reális szokott lenni, csak nem nekem (sok mozgással persze menne).


Az első 3 héten semmi és sok kiló közt bármi megtörténhet, de erről elsősorban az tehet, hogy sok vizet vissza tud tartani a szervezet.

2018. jan. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Max. 3-3,5 kg-t, de annak a nagy része víz.
2018. jan. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy hét 6 kg ment le.

Specko diétával és kardioval.

2018. jan. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző válaszolók!Ha az ember kalóriadeficitben van minden nap,akkor hogyhogy nem lehet fogyni 3 hét alatt,még,ha az a fogyókúra kezdete is?
2018. jan. 20. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

#6# Egy kis biológia...

Ha kevesebb kalóriát viszel be, a szervezet nem reagál rögtön, első körben azt feltételezi, hogy ez csak átmeneti állapot. Második válaszlépése, hogy átáll egy takarékosabb üzemmódra, kevesebb ennivalót jobban felhasznál. (nem csak kalóriákról beszélek, ahogy az étel sem csak cukor vagy zsír) Persze így is lehet eredményeket elérni. Sajnos a legtöbb fogyózó elköveti azt a hibát, hogy amikor a vágyott testsúlyt eléri, visszatér a normál étkezéshez, de a szervezete még tartalékon működik, s a kilók gyorsabban jönnek vissza, mint a diéta előtt.

A szervezetet az energiapazarló üzemmódra, (az igazi fogyásra) csakis úgy lehet rávenni, ha intenzíven megdolgoztatod. A mozgás, a fizikai aktivitás, a kardió edzés azt a parancsot adja a testnek, hogy vészhelyzet van, az izmoknak szüksége van a tartalékokra a normális működéshez, ezért lebontja a vésztartalékokat a túléléshez. Több izom több zsírt éget el,sajnos a diéta önmagában soha nem lesz elég a tartós eredményhez.

2018. jan. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!