Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak heti 2 kilót?

Hogyan fogyjak heti 2 kilót?

Figyelt kérdés

Ez lesz a 4. hetem. Első héten 2.5 kilót fogytam, a másodikon és a 3. héten 1 kilót. 1200-at eszek de én 2 kilót szeretnék fogyni. Napi fél órát súlyzózok. Mit mozogjak? Kevesebbet tuti nem eszek!

18/l


2018. jan. 29. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell kevesebbet enned.

Heti 2 kg-ot nem fogsz tudni fogyni, elégedj meg az 1-el, még az is kicsit tempós.

Az első héten az a 2,5 kg valószínűleg víz és salakanyag volt, fizikai képtelenség zsírból ennyit fogyni ennyi idő alatt.

2018. jan. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Még a heti 1 kg-nak is nagyon örülhetsz. Ahogy közelítesz az ideális súlyod felé, lesz az még sokkal kevesebb is! De amíg megvan a heti 0,5 kg fogyás, addig nem lehet okod panaszra.
2018. jan. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha fogyni akarsz kilóban, hájból, akkor futás, ha nagyon túlsúlyos vagy, és nem megy a futás 30 percig, akkor gyaloglás.


Mindez előtt érdemes l-karnitint bevenni. Segíti a zsírlebontást és lassabban fogsz elfáradni.


Az nem fog működni , hogy tartósan 1200-at eszel. Nem fogod -bírni a terhelést.


Szerintem ne akarj görcsösen fogyni, inkább erősítsd magad! Fontos a helyes táplálkozás, de nem mindegy, hogy az 1200 peksutemenybol vagy csirkehús plusz rizsből áll össze.


Vannak lassan és gyorsan felszívódó táplálékok. Ami gyorsan felszivodik, az gyorsabban is távozik. Viszont a tapanyaghaztartasod nagyon megbolygatja és ez végső soron akár cukorbetegséghez os vezethet. Ha folyamatosan, keveset eszel a nap folyamán egyenletesen elosztva, akkor a szervezeted is jobban fogja tűrni hosszabb távon. Ha egyszer eszel egy nap, akkor viszont amint elfogy az emészteni való, nem lesz energiád, ami depresszióhoz, koncentrációhiányhoz, túlzott érzékenységhez vezet.


Érdemes lenne felkeresned egy edzőtermi étkezési tanácsadót vagy ha még suliba jársz, akkor őszintém elmondani a tornatanárnak, hogy mi a szitu. Ők magasan képzettek a témában, küldetésük az egészséges testhez való hozzásegítés. Tehát egy cél vezérel titeket.


Ha nincs hozzá bátorságod, akkor még esetleg ajánlani tudom Gökler Kriszti nagyon színvonalas youtube csatornáját. Nagyon értelmes csajszi, imád okosan kajálni és elmeséli egyik videójában, hogyan is jutott el addig, hogy ma már mindenfele versenyeken vész részt.


Sok sikert, szurkolok neked :)

2018. jan. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék,hogy ha heti 1 kg-nál többet fogysz,akkor az izomból is megy nem csak hájból.ahogyan haladsz szerintem nagyon jó.én is a futást javaslom,de az előttem válaszolók már mindent leírtak.sok sikert!
2018. jan. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert annyit nem lehet értelmes módon fogyni. HAVONTA kellene leadni a két kilókat.
2018. jan. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet heti 2 kilót fogyni, főleg ha kevés a felesleg. Ha 100 kilós lennél, akkor talán menne le annyi az elején. Még a heti egy kiló is sok.
2018. jan. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!