Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1000 kalóriával fogyózhatok?...

1000 kalóriával fogyózhatok? Attól nem lesz bajom?

Figyelt kérdés
Alapból sem szoktam sokat enni, napi 1500-1800kcal körül. Karácsonykor híztam 2 kilót, ezt szeretném leadni, meg még plusz 5 kilót is, szóval összesen 7 kg-t. 1000 kalóriát fogok enni, ezzel heti 70 dekát fogyok. Ez jó? Nem akarok 1200-at enni, mert azzal, csak heti 0.5 kg-t fogynék kb.

2018. febr. 1. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, én kb ennyit eszem egy nap, és nem vagyok mellette éhes szóval egyénfüggő. Minél kisebb magasságú és súlyú vagy, annál kevesebb kalóriát igényel a szervezeted.
2018. febr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tehát egy nagydarab embernek ez koplalás, egy 50-60 kilós nőnek nem (szerintem)
2018. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A heti fél kg teljesen jó. Türelem!
2018. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fél kiló teljesen jó és 1 kilóhoz is lehet eleget mozogni. Én nem ennék ennyit, mert csak kiéheznék tőle, de ha neked működik és csak pár hétig csinálod, nos, valószínűleg nem ideális, de nem tesz tönkre, te dolgod.


De nem tuti, hogy heti 70 dekát fogsz fogyni. Ha bizonyosan tudod, hogy MOST ilyen a kalóriaigényed (a kalkulátorok sokszáz kcalt is tudnak tévedni, abból nem érdemes kiindulni), akkor is belassulhat az anyagcseréd a kevés kalória miatt.

2018. febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!