Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a zsírszegény túró?...

Melyik a zsírszegény túró? Mihez lehet enni?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy zsírszegény túró nagyon jó lenne vacsorára.


Melyik túró számít zsírszegénynek? Én csak olyat szoktam látni, amire az van írva, hogy "félzsíros". Ez az, vagy van kifejezetten zsírszegény?


Mihez szoktátok enni? Csak úgy magába?


2010. jún. 6. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

zöldséges mártogatóshoz...kis tejföllel és zöldfűszerekkel kikevered..sárgarépát, zellerszárat, karalábét csíkokra vágod és mártogatod


vagy gyümölccsel és kis joghurttal összekevered krémtúrónak

2010. jún. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rikotta, amire szükséged van, szerintem.

Ricotta: Túróhoz hasonló friss sajt, amit felmelegített tejsavóból nyernek. Általában az édesség-, illetve desszertkonyha alkalmazza, de létezik sózott változata, amit gyakran érlelnek is és használatával pikánssá tehetjük az ételeket. Hagyományosan tehéntejből készül, de ritkán juhtej savójából is készítik. Dél-Olaszországban kedvelt előétel a kemencében sütött változata. Nagyon egészséges, mivel nem zsíros termék.

Forrás: [link]

2010. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 clint ***** válasza:

Mindenhol lehet kapni zsírszegény túrót..

A sparba pl 200 ft körül van...

Ugyanúgy mint a tejnél van félszíros és zsírszegény...

Sparban, tescoban van...

2010. jún. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amire rá van írva, hogy zsírszegény. Menj másik boltba, ilyen sarki kisebb boltokban én sem szoktam találni.
2010. jún. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!