Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A puffasztott búza, rizs...

A puffasztott búza, rizs hízlal? Ha este eszem 1 jogurttal, kefírrel?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
engem nem hizlalt de en mozogtam amennyi csak belefert...egesz nap..de hat genetika es pofonok...ha mar nem birsz magaddal este huzz le egy nagy pohar vizet..es aludj el en mindig ezt csinalom...masna reggel meg megeszek egy szendvicset mindjart jobb...xd xd vagy ha van gyumolcs ananasz imadom es meg a zsirt is egeti
2010. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
11 hónapja szültem,a hasamon van felesleg,edzeni eljárni nincs lehetőségem:-(((
2010. jún. 6. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

és vacsorára szoktam ezt enni, megkenem margarinnal, tezsek rá sonkát, sajtot meg paradicsomot és teszek rá még egy puffasztot rizst.olyan mint egy szendvics:D

enegm nem hízlalt, és finom is és még tápláló is:D egyél nyugodtan

2010. jún. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, nem hízlal eheted. Egyszeri adag legyen 3-4 szelet. Norbi módszere szerint is 1-es kódú tehát nyugodtan eheted.
2010. jún. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
igen,nagyon hízlal,pár nap alatt 3-4 kg-ot is felszedhetsz és 1 hónap múlva úgy fogsz kinézni mint egy indiai elefánt.
2010. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!