Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti mennyi idő alatt mennyit...

Ti mennyi idő alatt mennyit fogytatok?

Figyelt kérdés
2018. febr. 3. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon változó volt. Volt hogy egy hét alatt 1 kiló mínusz, majd volt olyan hogy kb 0,5 kilót sem, pedig ugyanúgy követtem a diétát.

De össz-vissz ha jól emlékszem, nyár előtt 2 hónappal lement 6 kiló.

2018. febr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Márciusban kezdtem fogyózni, július elejéig. 23kg
2018. febr. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Január elsején kezdtem Eddig 5 kiló ment le.
2018. febr. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves harmadik!Megkérdezhetem,hogy mennyit mit,mennyit és heti hányszor mozogsz,illetve hány kalóriát és hány g ch-t eszel naponta?Hány cm vagy és hány kg-ról indultál?Tök jó,hogy ilyen tempós a fogyásod,nagyon érdekelne hogyan csináltad,mert nekem is kb 2 hónapom van leadni 10 kg-t,egy alkalom miatt kéne beleférnem egy ruhába. :D Előre is köszi,ha válaszolsz!

Kérdező,bocs,hogy offoltam,de lehet,hogy téged is érdekel,sőt. ;)

2018. febr. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Véletlen kétszer írtam le a mennyit szót,bocs. :D
2018. febr. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.

45 éves vagyok, és 160 cm 90 kiló voltam.

Kalóriabázis.hu segítségével. Napi 1610 a kalóriabevitelem

a kalóriatáblázat szerint van beállítva a szénhidrát, zsír és fehérje bevitel.(fogyókúrás módban) A szénhidrátot és zsírt soha nem lépem át, van amikor a felét sem eszem meg amit a táblázat adott ki.A fehérje bevitelem az mindig jó. (ez kell is az izomhoz)

Kenyeret, cukrot nem eszek. Ezen kívül szinte mindent, csak ugye mértékkel. (tegnap pl: rántott csirkemell, jázmin rizs, rántott mozarella, és párolt zöldség volt az ebéd) Igyekszem napi 5x étkezni.

Mozgás: Könnyű fizikai munkám van így minden nap gyalog megyek a munkahelyemre és vissza. Ez azt jelenti, hogy minden reggel 50 perc gyaloglás oda és 50 perc vissza. Kedd-csütörtök-szombat súlyzós edzésem van. hétfőn- szerdán- pénteken aerob edzésem. Vasárnap pihenek. Most mértem meg a súlyomat, és a mérleg 83.7 kilón áll.(kerekítve 84) Nem rossz ahhoz képest, hogy január elsején kezdtem.

2018. febr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!