Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ehetnék vacsorára?

Mit ehetnék vacsorára?

Figyelt kérdés
Például zsemle megsütve tojással, valamilyen recept...

2018. febr. 6. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Bármit. A lényeg, hogy férjen bele a napi kalória keretedbe.

Én ma paradicsomos húsgombócot eszek.

Üdv: egy fogyózó.

2018. febr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha fogyókúrás vacsit szeretnél, akkor a zsemle nem a legjobb ötlet.
2018. febr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A koplalást nem bírnám ki, a szénhidrát elhagyását sem.
2018. febr. 6. 14:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tonhalkrémet fogok enni egy szelet teljes kiőrzlésű rozskenyérrel, főtt tojással és jégsalátával, zöldpaprikával, ha van még akkor jégcsapretket is tolok hozzá. Én is fogyózok. Jó étvágyat!
2018. febr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ti komolyan délután fél 3kor már tudjátok, mit fogtok vacsorázni?
2018. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ha valaki komolyan veszi a diétát, akkor tudja. :)

Én mondjuk egy hétre nem szoktam megtervezni az étkezést, annyira előrelátó nem vagyok, de igen, reggel úgy vásároltam, hogy abban már a vacsorám is benne van.

Ha nem tervezném meg előre a napi étkezést, akkor honnan tudnám, mennyit ehetek? Mert ha kalóriadúsabb vacsorát választok, akkor nyilván ebédre annyival kevesebbet ehetek.

2018. febr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Á értem. Én nem tolom ennyire durván a fogyókúrát, de le a kalappal, hogy ti ezt ennyire ki bírjátok számolni, nekem nem menne.
2018. febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13%
Én semmit. Vasárnap du 4 óta nem ettem semmit. Majd szombaton.
2018. febr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#5: Én sokszor előző délután megtervezem a másnapot. Más kérdés, hogy szinte mindig borul, mert szeretem a pillanatnyi vágyaimat követni, de azért némi összefüggés szokott lenni. Az ételt meg is kell főzni, sokan fogyózás nélkül heti ételmenüvel rendelkeznek, ahhoz képest a következő nap megtervezése igazán szolid.

A mai ebédemet már napok óta tudom, mivel a vasárnap főzött 3.5 kg zöldborsó még nekünk kettőnknek sem 1-2 napos program :) Nincs ebben semmi különös.


Kérdező, bármit ehetsz, ami a diétádba, napodba passzol és szerintem megfelelő. A zsemle tojással nem olyan rossz, fehérje, zsír, összetett szénhidrát, sokféle tápanyag... Van, aki nem eszik glutént vagy este ennyire szénhidrátdús ételt, de nem tudsz olyat enni, amit mindenki eszik fogyáskor :) Ez a te diétád.

Én zöldséget is ennék, jól megy a tojáshoz és a zsemléhez és különben is. De ha azt máskor megeszed s neked így jó, nem kötelező.

Persze zsemle helyett sokféle gabonát, de akár krumplit is ehetsz (aki fél a magas GI-től, az ne egye, attól még én semmi gondot nem látok egy kis krumpliban, a fogyást pedig maximum nálam gátolja meg fegyelmezetlen napon, mivel szeretem a krumplit és elszállok a szénhidráttal, de alapból nincs hozzá sok köze).

2018. febr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!