Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van értelme 3 napnál tovább...

Van értelme 3 napnál tovább léböjtölni?

Figyelt kérdés
Vasárnap dél óta nem ettem és ma rosszul lettem a suliban(leesett a vércukrom meg a vérnyomásom). Csak vizet ittam ebben a 3 napban. Van értelme a fogyókúra szempontjából tovább csinálni ezt? Mert egy hétig szerettem volna. Vagy úgy jobb lenne, ha 2-3naponta ennék csak, de akkor is max 500kcalt?

2018. febr. 7. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az a normális, ha naponta eszel és 1500 kcalt (csak írtam valamit, de ez általábanm jó érték).


Semmi gond néha egy rövid böjttel, ha neked az fekszik, de ne ezzel akarj fogyni. Enni kell, szerintem ez elég evidens, bár sok fiatal valamiért nem fogja fel, hogy a teste nem fog működni, ha sokáig nem vesz magához táplálékot...

2018. febr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Atyaúristen, hogy lehetsz ilyen hülye?! Honnan vetted ezt a baromságot a léböjttel meg a 2-3 naponta evéssel? Meg se fordul a fejedben a rendszeresség szükséglete? Neked nincsenek szüleid? Egyáltalán minek akarsz fogyni?

Maradandóan fogyni így nem lehet. Rosszul lenni, belebetegedni igen.

2018. febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ettől csak hízékonyabb leszel! Tönkreteszed vele a szervezeted, akár maradandó károsodást is okozhatsz.


Léböjt (nem koplalás, amit te csinálsz hanem folyadékformájú kalóriabevitel) csak akkor elfogadható, ha valamilyen emésztőszervrendszeri problémád van, de akkor is felügyelettel és fekvéssel, nem suliba járással. Ha nem kaptál el egy jó kis hányós-hasmenős vírust, akkor kezdj el normálisan étkezni!

2018. febr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olvassál hozzá szakirodalmat,mert így kinyírod magadat.Megértem, hogy nem vagyunk egyformák,de a gravitáció

pl. mindenkire hat. Ez sincsen másképpen.Ha a vércukrod lezuhan akkor befejelsz a betonba.

2018. febr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!