Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 700 kcal-val nem fogytam...

Napi 700 kcal-val nem fogytam (2 hónap)! Miért?

Figyelt kérdés
Mozgás nem minden nap van!!!!!!!!!
2010. jún. 7. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
mert koplalsz és a tested minden falatot bevisz a zsírba!
2010. jún. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Túl kevés.. ilyenkor a szervezet ráál arra,hogy minden egyes falat zsírba (tartalék tápanyagba menjen),nem engedheti meg magának hogy égesse,ha éhezik.. elraktározza,ahogy cska tudja.Hát ezért.Ha eredményes fogyókúrát akarsz akkor bodybuilder.hu..
2010. jún. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

óóó! :( hát ez...

egyébként eddig 25kg-ot fogytam...csak...most már...szinte semmi nem megy le....

2010. jún. 7. 15:37
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!!!!!!!
2010. jún. 7. 15:39
 5/8 anonim ***** válasza:
nem jó ha keveset eszel lelassul az anyagcseréd.nekem az edző azt mondta 1000-1200 egyek mindenképp.
2010. jún. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaj most TUTI lepontoz mindenki, de volt olyan időszakom mikor ennél kevesebbet is ettem és még is fogytam! Hogy mondjam majd nem belecsúsztam az anorex kategóriába, de több napig volt, h csak egy szenyon éltem és mégis fogytam csak tudod miből izomból, ezért hát a végén már szó szerint úgy néztem ki, mint egy csontváz, 6 kilót dobtam így le és miután észbe kaptam és normál adagokat kezdtem el enni utána feljött 2 kiló és ezt tartom! És se doki semmi más nem kellett csak az, h az életem helyre jöjjön ennyi!
2010. jún. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó,én nem pontoználak le tuti!Akkor szerinted én mit rontok el?Régen én is csináltam olyat, hogy 1 hétig nem ettem,aztán egy napot igen,majd 5 napig megint nem..és nekem is lement akkor 4kg de visszajött 1-2 hónap múlva...vagy rögtön utána..de olyan is volt,hogy nem jött vissza...Nem értem!:S
2010. jún. 7. 23:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az utolsó válaszoló vagyok! Csak arra tudok gondolni, h miután abbahagytad a koplalást utána nagyon sok mindent ettél össze vissza! Én mikor pl egy hétig koplaltam folyamatosan utána is mikor ettem ép, h megtudtam enni egy tál levest meg egy kis húst szóval csak folyamatosan szoktasd vissza a gyomrod a normál kajára, mert ha egyszerre mindent felzabálsz azt a tested mind el fogja raktározni, de én ezt leírtam, de kérlek ne csinálj ilyen koplalást több helyen is leírtam már, h én, h jártam a koplalás miatt! Elvesztettem az izmaimat, elkezdett hullani a hajam és a menstruációm is eléggé zavaros lett néha már nem bírom követni! Leírtam neked ezt, de KÉRLEK ne koplalj!
2010. jún. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!